Finansın Merkezi Sarphan

Ataşehir'de kurulan ve Merkez Bankası, SPK, BDDK, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gibi önemli devlet kuruluşlarını bünyesinde toplayan Türkiye'nin finans başkenti İFM’nin tam kalbinde yer alıyor
29 Ocak 2014 Çarşamba 02:12


Ataşehir'de kurulan ve Merkez Bankası, SPK, BDDK, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gibi önemli devlet kuruluşlarını bünyesinde toplayan Sarphan Finans Park projesi Türkiye'nin finans başkenti olan İFM’nin tam kalbinde yer alıyor. Uluslararası mimari ödüllü Sarphan Finans Park projesini TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa eden Sarp Group; ilk satışlardan bugüne kadar yatırımcısına sürekli kazandırarak prim rekortmeni olan bu dev projede,  satışları tamamlanan C Blok ofislerinden sonra B Blok Ofislerinin satışına başladı.

Yüksek Yatırım Değeri ve Sağlam Kazanç Kaynağıyla Uluslararası Ödüllü Proje

Ekonominin kalbi olacak olan IFM’de yatırımcılar ile işini geliştirmek isteyen sektörel çevrelere sunduğu potansiyel avantajlarının yanı sıra rekor prim kazandıran Sarphan Finans Park İstanbul'un en prestijli iş ve yaşam merkezlerinin başında geliyor. İstanbul Finans Merkezi'nin ilk özel projesi olan ve her türlü ihtiyacı karşılayarak iş hayatını kolaylaştırmak üzere planlanmış olan Sarphan Finans Park Ofisleri; bölgede iş kurmak, geliştirmek ya da yatırım yapmak isteyen çevrelere benzersiz avantajlar sunuyor.

Çalışanların Rahatı İçin Her Şey Düşünüldü

Sarphan Finans Park Ofisleri’nde bulunan ses yalıtımı, sesten dolayı oluşabilecek konsantrasyon kaybını önlerken, çalışanların işlerini daha rahat yapmalarını sağlayacak. Her ofisin kendisine ait özel depo alanı her türlü ihtiyacı karşılayabilecek şekilde tasarlanırken, binanın her yerinde bulunan sprinkler yangın söndürme sistemi sayesinde iş yeriniz yangın riskine karşı tam donanımlı olacak.
 
Finans Merkezi'nin gözde projesi Sarphan Finans Park Ofis, doğallık ve modernliği zarifçe bir araya getiren işlevsel tasarımı ve Sabiha Gökçen Havaalanı ile metroya çok yakın olan stratejik konumu sayesinde akla gelen her türlü konforu ve avantajı bünyesinde barındırıyor. Sarphan Finans Park B Blok Ofisleri, modern, şık ve işlevsel tasarımı ile görenleri büyülerken, stratejik konumu sayesinde de yatırımların değerini artıracak.
 Sarphan Finans Park Ofisleri, projede yer alan içinizi ferahlatacak çevre düzenlemesi ve süs havuzlarıyla, Sarphan Finans Park Otel’in sunduğu geniş toplantı ve konferans salonu imkanlarıyla, Finans Çarşı AVM’sinde yer alan her türden ihtiyacınızı gidermenizi sağlayacak mağaza ve dükkanlarıyla, ziyaretçilerinizi en konforlu şekilde ağırlayacağınız şık ve modern tasarımlı lobisiyle, her türlü sorununuzu çözmede sizlere yardımcı olacak resepsiyon görevlileriyle rahat etmenizi sağlayacak. Hem kendiniz hem de misafirleriniz için her zaman park yeri bulmayı mümkün kılacak otoparkının geniş araç kapasitesiyle, iş hayatında yaşanabilecek her türlü zorluk ve stresi ortadan kaldırmak için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü gerçek anlamda modern ötesi bir iş ve yaşam merkezi.

Ekonominin kalbi Sarphan Finans Park Ofis’te, yatırımlarınız her geçen gün değerlenirken, işiniz her geçen gün gelişirken size de bu keyfi yaşamak düşecek. Ödüllü proje Sarphan’ın finansın da merkezi olacağı tahmin ediliyor.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler