Garanti Bankası'nın Atamalarında Tanıdık İsim Var

Garanti Bankası'nın kredilerden sorumlu genel müdür yardımcısı görevindeki değişikliği içermektedir.
17 Agustos 2015 Pazartesi


Geçtiğimiz günlerde Garanti Bankası'nın genel müdürlüğü el değiştirmişti. Şimdi de bankanın üst yönetiminde değişikliklere gidiliyor.

İŞTE GARANTİ BANKASI ATAMALARI !

Garanti Bankası'nın genel müdürlüğü koltuğunda 2000 yılından beri Ergun Özen oturuyordu. Eylül'de ise genel müdürlük koltuğuna Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil geçecek. Özen ise bankanın yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam edecek. Bu değişimin ardından Garanti Bankası'nın üst yönetimi de yeniden şekillenmeye başladı. Eylül'de bankadaki görevi sona erecek olan isimlerden biri de Kredilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erhan Adalı. Görevden ayrılacak olan Adalı'nın yerine tanıdık bir isim geleceği söylendi.

Ekonomist dergisinde yayımlanan habere göre, 2012 yılında ilgili görevden ayrılan Ali Temel yeniden Kredilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atanacak. Ali Temel'in 2012'de görevden ayrılmasının ardından yerine Erhan Adalı getirilmişti. Şimdi ise 3 yıl aradan sonra Ali Temel yeniden görevi devralıyor. 2 Eylül tarihinde resmi olarak göreve başlayacak olan Ali Temel, 3 Eylül'de bankanın düzenleyeceği etkinliklerde Genel Müdür sıfatını taşıyacak.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler