Garanti Bankası Visa Başarı Ödülü'nü Aldı

Garanti Bankası açıklamasına göre, Visa Europe’un, Türkiye’deki üye bankalara yönelik konferansı "Vizyonist'14" sonrasında düzenlenen törenle, "Visa 2013 Başarı Ödülleri" dün sahiplerini buldu.
15 Haziran 2014 Pazar 14:22


Paracard banka kartı ile “Visa Başarı Ödülü”ne layık görülen Garanti Bankası; visa türü banka kartı hacminde en çok büyüyen banka seçildi. Bankacılık sektörünün önemli temsilcilerinin, akademisyenlerin ve Visa Europe iş ortaklarının katılımıyla düzenlenen Vizyonist’14 Konferansı, “Ödemeler Dünyasında Maça Devam” konusu ile düzenlendi. Konferans konuları; ödeme piyasasındaki son gelişmeler, piyasadaki yeni düzenlemeler ve dijital geleceği olarak yapıldı.

 “Visa Başarı Ödülleri” dağıtımıyla konferans son buldu. 2013 yılında ödeme sistemleri, “payWave adetleri” “Visa yenilikçilik ürünü” dallarında ödüller sahiplerini buldu.
Garanti ödeme sistemleri, taksitlendirilmek istenmeyen alışverişlerde paradan daha güvenli olan, banka kartı Paracard gibi ürünler tanıtıldı.
Konferansta dikkat çeken en önemli açıklama, Paracard ile yapılan alışverişlerin peşin olduğu idi. Paracard ile yapılan alışverişlerde; fazla ödeme ve eksik para üstü gibi sorunlar yaşanmıyor. Paracard üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde, bonus kazanılabiliyor. 3D secure özelliği bulunan sitelerde, güvenli alışveriş yapılabiliyor.

Paracard müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla; her geçen gün yeni üye işyerleri ve yeni iş ortakları ile anlaşmalar yapılıyor. Paracard müşterilerinin Paracard’ı tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden olan; yenilikçi, çağın bir adım önünde ve tüm gelişmeleri takip etmesi olarak görülüyor.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler