Garanti BBVA Harcadıkça Biriktir kampanyası ile hem harcayın hem de kazanın!

Garanti BBVA Harcadıkça Biriktir kampanyası, kredi kartınız veya banka kartınız ile yapmış olduğunuz alışveriş tutarına göre faizli bir şekilde birikim yapmanıza yardımcı olur.
06 Kasım 2020 Cuma

Garanti BBVA Harcadıkça Biriktir kampanyası ister kredi kartlarınıza isterseniz de banka kartlarınıza tanımlayabileceğiniz bir özelliktir. Kampanyanın adında da anlaşılacağı üzere yaptığınız harcamalar neticesinde belirli bir birikim hesaplarınıza tanımlanır. Birikim oranı tamamıyla tarafınızca belirlenir ve birikim adına hesaplarınıza bakiye bulunmuyorsa kampanyaya katılım hakkınız iptal olmaz. Hesabınızda veya kredi kartınızda ne zaman harcadıkça biriktirebileceğiniz kadar bakiye varsa o zaman birikim hesabınıza bakiye eklenir.

Garanti BBVA Harcadıkça Biriktir özellikleri

Garanti BBVA Harcadıkça Biriktir özelliği için yeni bir birikim hesabı açılır ve birikimler bu hesapta değerlenmeye başlar. Hesaba maksimum birikim tutarı özelliği tanımlayabilir ve harcamalarınız sonrasında ne kadar birikim oranı olacağını da siz belirleyebilirsiniz. %1, %5 ve gibi birikim oranları tanımlayabilirsiniz. Belirtilen birikim tutarı kredi kartınıza alışveriş olarak yansıtılır ve sonrasında kartınızın son ödeme tarihinin gelmesiyle birlikte birikim tutarı birikim hesabına aktarılır. Aktarılan tutar ise günlük faiz oranıyla üstüne katlamaya başlar. Ortaya çıkan birikim tutarı yalnızca hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda tahsil edilir. Limit olmaması durumunda birikim tutarı alınmaz ve kartınızda limit aşım gibi bir durum söz konusu olmaz.

Garanti BBVA Harcadıkça Biriktir özelliği yalnızca asıl kart sahipleri tarafından verilebilen bir talimattır. Ek kart sahiplerinin böyle bir talimatta bulunma şansları yoktur. Kartınızın borcunu ödememeniz durumunda ne yazık ki o ay için harcadıkça biriktir özelliğinden yararlanmak mümkün olmaz.

Garanti BBVA Harcadıkça Biriktir detayları

Garanti BBVA Harcadıkça Biriktir özelliği yalnızca belirli kartlara tanımlanabilen bir özelliktir. Her karta tanımlanmaz ve tanımlanamayan kartlar; ek kartlar, sanal kartlar ve ticari kartlar olarak bilinirler. Nakit avans, EUR, USD işemleri, OGS ödemeleri, başka banka borç transfer ücreti, tüketici kredisi işlemleri ve yatırım işlemleri gibi harcamalar kapsamında harcadıkça biriktir özelliğinden faydalanılamaz. Bu özelliğin iptal edilebilmesi adına Garanti BBVA mobil, internet bankacılığı veya Garanti BBVA şubelerinden yardım alınabilir. Ayrıca aynı hesaba maksimum 10 farklı karttan harcadıkça biriktir özelliği tanımlanabilir. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler