Global Kripto Para Borsası Mamoru, Türkiye’de Faaliyetlerine Başladı

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Mamoru, Türkiye operasyonunu açtığını duyurdu. Deneyimli firmanın ülkemizde faaliyetlerine başlaması heyecan uyandırdı.
29 Mart 2022 Salı

ABD, Kanada ve Brezilya’da lisanslı bir şekilde kripto para yatırımcılarına hizmet verecek olan Mamoru, Türkiye’de faaliyetlerine başladığını açıkladı. Dünyanın önde gelen finansal varlık şirketlerinden olan ve 100 milyon dolardan fazla varlığı yöneten Mamoru, finans ve blockchain alanında sahip olduğu deneyim ve bilgiyle geliştirdiği kripto para borsasında, yatırımcılar için ayrıcalıklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Kripto para alım satımında sıfır komisyon vaat eden borsa, aynı zamanda TL ile işlem yapma gibi fırsatlar da sunuyor. Avax, Ripple, CHZ Coin ve TRX gibi varlıklara yatırım yapmayı düşünenlere hitap eden gelişmiş borsa altyapısı ile Mamoru, kripto para yatırımcılarına birçok avantaj sunuyor.

Mamoru’da Finansal Varlığınız Güvence Altında

Kurumsal finans geçmişine sahip Mamoru Digital, kurucu ekibi piyasa yapıcılığı ve blockchain çözümleri alanında deneyimli isimlerden oluşan bir şirket. Hem özel hem de halka açık blockchain’lerin entegrasyonunda profesyonel olan bu isimler, kripto para yatırımcıları için en iyi deneyimi sunmak amacıyla yüksek güvenlik standartlarına sahip bir platform inşa etti. Mamoru, merkezi olmayan mimarisi ile DDOS saldırılarına karşı güvence altında. Kripto para borsasında buna ek olarak yüksek güvenlikli şifreleme teknolojisi yer alıyor. Bu da platformda tüm kripto para varlıklarını güvence altına alan bir güç. Geleneksel finans ile kripto para teknolojisi arasında güçlü bir köprü olma hedefine sahip Mamoru, dünya çapında 15 ülkede faaliyette olmanın verdiği deneyim ve bilgi ağı ile, yatırımcılara en iyi deneyimi sunuyor.

En Popüler Kripto Paralarda Komisyonsuz İşlem

Gelişmiş altyapısı, yüksek güvenlik standartları ile kripto para yatırımcılarına hem web hem de mobilde pratik bir şekilde işlem yapma fırsatı sunan Mamoru’da Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra DOT, Ada Coin ve Litecoin işlemleri yapılabiliyor. EOS, Uniswap ve Dogecoin satın almanın mümkün olduğu kripto para platformunda çok fazla işlem yaptığınız coin’leri favori listenize alarak daha kolay erişim imkânı da sağlayabilirsiniz. BTC’nin yanı sıra, altcoinlerde XRP (Ripple), Avax (Avax Coin) işlem olanakları da sunan kripto para borsasını diğerlerinden ayıran en önemli yönü ise sıfır komisyon ile satın alım imkânı yaratması. Bitcoin ve altcoinlerde spot piyasa işlemlerinde özellikle yüksek hacme sahip yatırımcılar için, komisyonsuz işlem sunan Mamoru son derece avantajlı.
 
Fiyat grafikleri üzerinden yatırım tarzınıza en uygun coin’i bulabileceğiniz kripto para borsasında, para yatırma ve para çekme işlemleri son derece kolay. Cüzdanınıza TL ya da kripto para çekebilir, borsada hesap açtıktan sonra hesap doğrulayarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Mamoru yatırımcıları, günlük 100 Bitcoin ya da 2 milyon TL’ye kadar çekim limitlerine sahip.
Komisyon ödemeden Bitcoin ve altcoin alım satımı için siz de Mamoru dünyasına katılabilirsiniz. App Store ve Google Play uygulamaları ile, akıllı telefonlarda kripto para almak mümkün.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler