​Halkbankası'nda Sigorta ve Katılım Yapılandırması

Halkbankası, geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamalarla sigorta ve katılıma alanında yapılandırmalarının devam ettiğini belirtti.
08 Ekim 2013 Salı 11:28


Türkiye Cumhuriyeti’nin devlet bankaları arasında bulunan Halkbankası, geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamalarla sigorta ve katılıma alanında yapılandırmalarının devam ettiğini, ilerleyen dönemlerde müşterilerine bu iki alanda da büyük olanakların tanınacağını bildirdi.

Yapılan açıklamalara bakılırsa, katılım bankacılığı gibi bir alanda faaliyetlerinin olacağını bildiren Halkbank, sigortada birbirinden farklı çeşitli stratejilerle çalışmaların yapılacağını bildirdi.
Halkbankası’nın yaptığı açıklamalarda katılım bankası olma konusunda büyük bir gelişim göstermek istediklerini, yurtdışında ki ortak piyasayla beraber rekabet gücünü arttırılmasında uzun vade de istekli olduklarını hedeflerken, aynı zamanda sigorta alanında da birbirinden farklı stratejiler sayesinde müşterilerine olanaklar tanınacağını bildirmişlerdir.
Türkiye’de ki devlet bankalarından birisi olan Halkbankası, konuyla ilgili ilerleyen günlerde de açıklama getirecek olup müşterilerine ne gibi imkânlar sunacağını daha detaylı olarak bildirecektir.

Diğer Haberler