​HSBC Müşterisi AIG Sigorta'lı Olacak

İmzalanan bu anlaşmayla AIG, HSBC Türkiye müşterileri için hayat dışı tüm sigorta seçenekleri için tek tedarikçisi olacak.
09 Ekim 2013 Çarşamba 00:30


HSBC Türkiye, AIG ile global çapta tedarikçi işbirliği anlaşması imzaladı. İmzalanan bu anlaşmayla AIG, HSBC Türkiye müşterileri için hayat dışı tüm sigorta seçenekleri için tek tedarikçisi olacak.

AIG sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu bu anlaşmayla ilgili, HSBC Türkiye müşterileri için hayat dışı sigorta ürünlerinde tek tedarikçi olacaklarını, misyonlarının HSBC Türkiye müşterilerinin gereksinimlerini düşünerek geliştirilen ürünleri, günümüzde bankacılık işlemlerinin yapılabildiği, şubeler, ATM’ler, internet bankacılığı ve çağrı merkezi aracılığıyla HSBC Türkiye müşterilerine en kolay şekilde ulaştırmak olduğunu söyledi. Satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini ilke edinen, dinamik, yenilikçi kadrosuyla müşteri odaklı hizmet vereceklerini kaydeden Sağıroğlu, işbirliğinin başarılı olacağına inandıklarını söyledi.

‘Türkiye Global Sigorta Sektöründe Büyüyor' 

HSBC Türkiye Genel Müdürü Martin Spurling yapılan anlaşmayla ilgili  ”Küresel işbirliklerimizi ve uygulamalarımızı Türkiye'de de hayata geçiriyoruz” dedi. 
HSBC ile AIG arasında yapılan global işbirliğinin Türkiye’de hayata geçirilen uygulamalardan biri olduğunu belirten Spurling; “genç nüfusu ve hızla gelişmekte olan ekonomisi ile Türkiye'nin dünya sigorta sektöründe hızla büyüyen kritik pazarlarından biri olacağına inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler