TÜM BANKALAR TEK SİTEDE !

ING Bank Cep Şubesi İle Şube Cepte

09 Nisan 2014 Çarşamba

ING Bank,Türkiye’de ilk kez kurumsal müşteriler, çeklerinin fotoğraflarını çekip klasörleyerek, portföylerine istedikleri yerden ulaşabilime kolaylığına sahip oluyor.

Bankacılık işlemlerinde, teknolojinin geldiği son noktadan, müşterilerinin yararlanmasını sağlayarak, yenilik ve gelişmelerine yenilerini ekleyen ING Bank, bireysel müşterilerine sunduğu fırsatlar gibi, kurumsal müşterilerini de ihtiyaçları doğrultusunda kolaylaştırıcı hizmetlerle destekliyor.

Kurumsal Cep Şube ile bir yeniliğin daha önünü açmış olan banka, kurumsal müşteri işlemlerinde sağladığı yenilik ve rahatlıkla firmaların ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılıyor.

Kurumsal Cep Şube hizmeti ile birlikte, banka müşterileri çeklerinin kopyalarını arşivleme ve istedikleri an ulaşabilme uygulaması hayata geçirilmiş oldu. Firmalara özel uygulamalarla, şirket muhasebesi, şirket hesap kontrolünün denetimi ve yer alan yeni uygulamalarla, kolaylaştırıcı banka işlemleri, kendini göstermiş oldu. Bankacılık alanında kendini sürekli geliştiren ING Bank, farklı bankacılık uygulamaları ile kendinden sıkça söz ettiriyor.

Kategori :

Bankacılık

Etiketler :

Banka Mobil Uygulamaları


Diğer Haberler