ING Bank'tan 25.000 TL'lik Trendyol kampanyası!

ING Bank Trendyol çekilişine her hafta katılım sağlayarak, 25.000 TL'ye kadar kupon kazanabilirsiniz.
04 Aralık 2020 Cuma

23 Kasım 2020 ile 03 Ocak 2021 tarihleri arasında ING mobil uygulamasına giriş yapıp, ING Mobil Kampanyalar menüsünden "Kazandıran Kampanyalar" seçeneğine tıklayarak, karşınıza çıkan ekranda "Çekilişe Katıl" seçeneğine tıklayarak, söz konusu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlayan ve çekilişte çıkan 21 şanslı kişiye toplamda 110 bin TL değerinde kupon sunulacak. Kampanyaya her hafta katılım saplayıp, kazanma şansınızı arttırabilmeniz mümkünken, kampanya için ekstra bir uğraş göstermenize gerek kalmaz.

ING Bank'tan 1 kişiye toplam 25 bin TL, 2 kişiye 20 bin TL, 3 kişiye 10 bin TL, 5 kişiye 5 bin TL ve 10 kişiye de bin TL değerinde, çekilişi kazanmaları durumunda kupon verilecek. 

ING Bank Trendyol kampanyası detayları

Kampanyaya Pazartesi'den Pazar'a kadar toplamda 1 kere katılmak mümkündür ve her hafta çekiliş hakkı yeniden doğar. Böylelikle toplamda 6 defa çekilişe katılabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Kampanya talihlileri 20.01.2021 tarihinde Dünya gazetesinde duyurulur ve kampanyaya katılıp, kazanan talihlerin ödüllerini almamaları durumunda hakları yedek talihlilere devredilir. Hediye çekinin toplamda geçerliliği 3 aydır ve 3 ay kullanılamayan hediye çekleri direkt olarak iptal edilir. 

Hediye çekinin kullanımı altın ve cep telefonu butiklerinde geçerli değildir. Ayrıca söz konusu hediye çeki diğer kampanyalarla veya hediye çekleriyle birleştirilemez. 18 yaşından küçük ING Bank müşterilerinin bu kampanyaya katılmaları söz konusu olmaz. Ayrıca kampanya nedeniyle oluşan KDV ve ÖTV gibi tutarlar talihli tarafından ödenilir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler