ING Bank ve TeknoSA İşbirliğinde Teknoloji İhtiyaçları Kredisi

ING Bank TeknoSA ile masrafsız, sigortasız, komisyonsuz ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.
10 Haziran 2014 Salı 13:33


Bankacılık sektörünün yükseliş trendi gösteren bankalarından ING Bank, vermiş olduğu avantajlı ve uygun ihtiyaç kredisi kampanyalarının bir yenisini daha tüketicilerin hizmetine sunuldu. Bankacılık sektörünün önemli ismi ING bank, teknoloji devi Teknosa ile yaptığı iş birliğinde teknoloji ürünlerinde 15 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.

Bu krediler 36 aya kadar vadeli olup, yurt genelindeki tüm teknosa mağazalarında anında kullanabilmekte. Ayrıca teknosa ürünleri çekeceğiniz krediler masrafsız, sigortasız ve komisyonsuzdur. ING Bank ve Teknosa arasındaki bu ihtiyaç kredisi minimum 750 TL, maksimum 15 Bin TL’dir. İstanbul’da ki teknosa mağazalarında başlayan ihtiyaç kredisi uygulaması Temmuz ayı itibariyle ülke genelinde tüm teknoloji mağazalarında geçerli olmaya başladı.
ING teknokredi olarak ifadelendirilen bu ihtiyaç kredisinde dosya masrafı yoktur. ING Bank Teknosa Kredisinde 750 TL’den 3 Bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisinde faiz oranları % 0,99, 3 Bin TL ve üzeri ihtiyaç kredisinde ise faiz oranı  % 1,59 olarak belirlenmiştir. Her iki faiz oranında verilen vade farkı 36 ay olarak belirlendi.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler