ING'den kolay ve düşük faizli Cepte Kredi!

ING hem müşterilerine hem de müşteri olmayan kişilere %1,09'dan başlayan faiz oranlarından Cepte Kredi kampanyası duyurdu.
12 Agustos 2020 Çarşamba

ING Bank Cepte Kredi ürünü sayesinde, son derece düşük faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik bu üründen yararlanırken ING Bank müşterisi olmanıza gerek yoktur. Direkt olarak başvuru yapabilir ve onay çıkması durumunda kredinizi kullanabilirsiniz. Vade seçenekleri içerisinde ertelemeli seçeneklerden de yararlanabilir ve nakit iade özelliği gibi önemli kredi avantajlarından faydalanabilirsiniz.

ING Bank Cepte Kredi Faiz Oranları

ING Bank Cepte Kredi Faiz Oranları tüketici kredi notuna göre değişim gösterir. Her bireyin bu krediyi kullanabileceği faiz oranı farklılık gösterebilir. Bunun nedeni ise ING Bank'ın kredi politikalarıdır. Ödeme konusunda sorunsuz olan müşterilerine daha uygun bir faiz oranı sunan ING Bank, ödeme sicili biraz daha problemli olan müşterilerinin kredi başvurusunu reddetmek yerine daha yüksek faiz oranlarıyla kredi verme yoluna gider. ING Bank Cepte Kredi faiz oranları ise %1,09'dan başlar. Tüketicinin kredi siciline göre %1,89'a kadar çıkabilir. Genel olarak 1850 puan ve üstü kredi skoruna sahip olan, ayrıca 3.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi başvurusnda bulunan tüketicilere uygulanan faiz oranı bu şekildedir.

ING Bank Cepte Kredi Vade Seçenekleri

ING Bank Cepte Kredi vade seçenekleri de söz konusu kredinin en çok merak edilen noktalarından biridir. Cepte Kredi ürününün vade seçenekleri arasında 3 ay erteleme seçeneği öne çıkan bir detaydır. Krediyi kullandıktan 3 ay sonra ödemey başlayabilir ve böylelikle 3 ay içerisinde bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Ayrıca söz konusu kredinin maksimum vade sayısı 60 ay, minimum vade sayısı ise 3 aydır.

3 ay ertelemeli kullanmak istemeniz durumunda kredinizin vadesi 60 ay ise toplam vade sayısı 57 aya düşürülür ve kredi 57 ay üzerinden hesaplanır. Krediyi kullandıktan 3 ay sonra ödemeye başlarsınız. 

ING Bank Cepte Kredi Başvurusu

ING Bank Cepte Kredi Başvurusu yapabilmek adına birçok kanalı kullanabilirsiniz. Öncelikle ING Bank İnternet Bankacılığı Cepte Kredi Başvurusu sayfası üzerinden başvuruları gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu sayfada sizden istenilen bilgileri girerek, başvuru adımlarını takip etmeniz durumunda olumlu ya da olumsuz sonuç alabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon bankacılığı üzerinden de başvuru gerçekleştirmeniz mümkündür.

0850 222 0 600 numaralı telefon vasıtasıyla da telefon bankacılığı yöntemiyle başvuru işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kanallar dışında, herhangi bir ING Bank şubesine kimliğiniz vasıtasıyla giderek başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler