ING müşterileri artık Türkiye İş Bankası ATM'lerini kullanabilecekler!

ING Bank müşterisi olup, yaşadığı bölgede ATM sıkıntıyla karşı karşıya olan tüketiciler artık yaşadıkları bölgede yer alan tüm Türkiye İş Bankası ATM'lerini kullanabilecekler.
21 Ekim 2020 Çarşamba

ING Bank tarafından yapılan açıklamada, Türkiye İş Bankası ile yeni bir protokol imzalandığı ve bu protokol sayesidne artık ING Bank müşterilerinin ATM bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilecekleri tüm işlemleri Türkiye İş Bankası ATM'leri üzerinden gerçekleştirebilecekleri belirtildi. ING Bank ATM'lerinin yetersiz olması ve özellikle küçük şehirlerde sayılarının az olması ya da konum nedeniyle problem yaşanmasından ötürü ING Bank şikayetleri dikkate aldı ve konu hakkında Türkiye İş Bankası'yla yeni bir anlaşma sağladı.

Anlaşma neticesinde ING Bank müşterileri hesap kartları veya kredi kartlarını Türkiye İş Bankası ATM'lerinden rahatlıkla kullanabilirler. Üstelik tüm işlemler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilirken, birçok işlemi yapabilme yetkileri de söz konusudur. ING Bank müşterileri Türkiye İş Bankası ATM'lerinde; bakiye sorma, para çekme, para yatırma, borç ödeme ve borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler. ING Bank Kredi Kartı ürünüyle de para yatırma, para çekme, kart bakiye sorgulama ve kredi kartı borç ödeme gibi işlemleri anında gerçekleştirebilirler.

Kart türü ister banka kartı isterseniz de kredi kartı olsun, yapmış olduğunuz işlem için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. İşlemler yalnızca ING Bank'ta bulunan ana hesaplarınız üzerinden gerçekleşir. Yan hesaplar için işlem yapmanız mümkün olmaz ancak anında telefonunuzdan yan hesabınızı ana hesap olarak güncellemeniz ve ATM üzerinden kullanmanız söz konusu olur. Söz konusu işbirliğinin en güzel yanlarından bir diğer ise işlem limitleridir.

ING Bank hesap kartınız veya kredi kartınızla Türkiye İş Bankası ATM'lerinden yapacağınız işlemler için herhangi bir özel işlem kısıtı veya limiti yoktur. ING Bank ATM'lerinde limitleriniz ne ise Türkiye İş Bankası ATM'lerinde de işlem limitleriniz aynıdır. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler