ING Turuncu Hesapla Hedefine Ulaştı

ING Turuncu Hesap, 2011'den bu yana TL mevduatta yüzde 73 büyüme gerçekleştirdi.
06 Haziran 2014 Cuma 11:33


Tüketmeyi seven bir toplum olarak ve tüketmemiz için önümüzde bu kadar çok seçenek varken birikim yapmak elbette ki oldukça zorlaşıyor. Aktif çalışma hayatı olan ya da olmayan her insanın, bir şekilde birikim yapmaya çalıştığını düşünürsek, her biri kendine göre farklı yöntemler geliştirmiş durumda. Kimileri yastık altında birikim yapmayı tercih ederken, kimileri bankaların kendilerine sunduğu fırsatları değerlendirmeyi tercih ediyor.

Böyle düşünen insanlar için ING Bank önemli bir başarıya imza atmış ve hangi amaçla olursa olsun geleceğini garanti altına almak adına uzun vadede tasarruf etmek isteyenler için turuncu hesap seçeneğini onlara sunmuştur ve bu ürünün elde ettiği başarı grafiğini göz önünde bulundurduğumuz haklı bir başarının kazanıldığını söylemek mümkün.
Turuncu hesaba dâhil olan müşteri sayısının her geçen gün arttığını düşündüğümüzde, bu kitlenin arasında aslında birikim yapamayacağını düşünen insanlar olduğu gibi, tam tersine bir şart koşulmadan özgürce birikim yapmak, gerektiğinde parasına rahatça ulaşabileceği güvencesini alan insanlar da var.

Yıl içinde gerçekleştirdikleri çeşitli banka işlemlerinde herhangi bir kesintiye maruz kalmadan yaptıkları birikimleri bir araya getirdiklerinde turuncu hesap müşterilerinin bu ürün sayesinde ne kadar artıya geçtiğini görmezlikten gelmek mümkün değildir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler