İş Bankası Emekli Avantajları

Maaşını İş Bankası'na aktaran emekliler, yaygın şube ağının ve bankamatiği kolayca ulaşabiliyor. Yanı sıra, emekli müşteriler avantajlı açtıracakları vadeli hesap açtırabilecek.
28 Şubat 2014 Cuma 11:42


Türkiye İş Bankası, SGK emeklileri için geliştirmiş olduğu Emekli Paketi uygulamasıyla birlikte geniş bireysel ürünleri yaymayı hedefliyor. İş Bankası’na emekli maaşlarını yatırtan emekliler, bankanın şube yaygınlığı ve kolay erişilebilir ATM imkanlarından dolayı avantajlı duruma geçebiliyorlar.

Emekli müşteriler bunun yanı sıra, maaşlarını bankaya geçirdikleri takdirde vadeli Türk lirası, Euro ve dolar hesaplarından daha avantajlı faiz oranları elde edebiliyorlar.

Hesap İşletim Ücreti Ödemeye Son

Emekli müşteriler, maaşlarının yatırılmış olduğu vadesiz TL hesaplarından hesap işletim ücreti adı altında ödeme de yapmak durumunda kalmıyorlar. İhtiyaçlarının karşılanabileceği şekilde indirimli faiz oranlarından yararlanabilmeleri de diğer avantajlar arasında yer alıyor.
Kredi kartları üzerinden emeklilerin yapmış oldukları tüm alışveriş tutarları da MaxiPuan sistemi sayesinde %20 oranında hesaba ilave ediliyor.


Diğer Haberler