İş Bankası İhtiyaç Kredilerinde Yenilik

İş Bankası'nın kredi çeşitlerini içermektedir.
18 Agustos 2015 Salı 09:29


İş Bankası müşterilerini, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. İhtiyaç kredisi kapsamında çeşitliliğini artıran İş Bankası, her ihtiyaca yönelik ayrı kredi veriyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİLERİ

Ekonomik koşulların zorlaştığı şu günlerde hemen hemen herkesin nakite ihtiyacı var. Farklı ihtiyaçlarda kullanmak üzere finansman arayan vatandaşlara İş Bankası uygun koşullarda ihtiyaç kredisi veriyor. İş Bankası, ihtiyaçlara yönelik kredi kullandırmayı amaçladığı için ihtiyaç kredilerinde çeşitliliği arttırdı.

İş Bankası'ndan bir yenilik: Çevre Kredisi. Daha temiz bir çevre için müşterilerine kredi imkanı sunan İş Bankası çevreci kredisi ile dikkatleri çekmeye başladı. Evlerin duvar, zemini tavan ısı yalıtımı, binaların merkezi sisteme geçirilmesi, buhar kazanı, radyatör gibi sistemlerin değiştirilmesi ve dayanıklı tüketim mallarının alımı sırasında nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için İş Bankası çevre kredisine başvuru yapabilirsiniz.
İş Bankası'ndan çocuğunuzun okul masrafları için eğitim kredisi, ticari faaliyetlerden kaynaklanmayan harcamalarınız için tüketici destek kredisi, arsa satın alabilmek için arsa kredisi, beyaz eşya, bilgisayar gibi ihtiyaçlarınız için alışveriş kredisi alabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredileri henüz sona ermedi. Banka emeklilerin aylık maaşları ile geçinemediklerini bildiği için emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Ayrıca hak sahiplerinin araziye sahip olmasını sağlayan 2/B kredisi de İş Bankası'nın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan biridir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler