İş Bankası İnternet Şubesi Kullanıcılarına iPad

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, bakanın bireysel internet şubesini kullanan müşteriler her hafta 50 ipad ve 10 Samsung Led Tv için bir çekiliş hakkı kazanacak.
29 Haziran 2014 Pazar 13:45


Türkiye İş Bankası yeni kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürecek. Banka, bireysel internet şubesi kullanan müşterileri için başlattığı iPad ve Samsung TV kampanyası ile bankanın internet platformunu kullanan müşterilerini ödüllendiriyor. Kampanya kapsamında banka tarafından yapılan açıklamaya göre müşterilerin kampanyaya katılabilmesi için İş Bankası Bireysel İnternet Şubesine müşteri no, TCKN ya da kart no bilgilerinden herhangi biri ve müşteri şifresi ile giriş yapmaları yeterli oluyor. İş Bankası Ticari İnternet Şubesine giriş yapmak için ise ticari müşteri numarası ve kullanıcı kodu, ticari şifre bilgilerinin kullanılması gerekiyor.

Kampanya İçin Son Tarih 20 Temmuz 2014!

Herhangi bir İş Bank internet şifresine sahip olmayanlar ya da şifresini unutanlar için isbank.com.tr’deki “Anında Şifre” butonundan ya da bankamatiklerden şifre alınabiliyor. Kampanyaya katılmak için 23 Haziran – 20 Temmuz 2014 tarihleri arasında İşbank Bireysel veya Ticari İnternet Şubesine giriş yapmak yeterli olacak. Kampanya tarihleri arasında, İnternet Şube girişlerinde haftalık olarak bir çekiliş hakkı kazanılıyor. Kampanya kapsamında; 4 haftalık dönem sonunda 14 Ağustos 2014 tarihinde düzenlenecek çekiliş için bir kullanıcı en fazla 4 adet çekiliş hakkı kazanabilecek. Kampanya sonunda10 Samsung Led Curved Smart Tv ve 50 İpad banka müşterilerine dağıtılacak.

Diğer Haberler