İş Bankası'ndan Kurban Bayramına özel 3 ay ödemesiz kredi fırsatı!

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi ile bayramda nakit ihtiyaçlarınızı 50.000 TL'ye kadar ve 3 ay ödemesiz olarak karşılayabilirsiniz.
29 Temmuz 2020 Çarşamba

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi vasıtasıyla, bayramda nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.Üstelik kullanmış olduğunuz krediyi, 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. 60 ay vade ve 50.000 TL'ye kadar kullanım yapabilmeniz mümkünken, kredi sicilinizin olumlu olması durumunda aynı gün içerisinde kredi kullanım işleminiz onaylanmış olur. Kredi başvurularını birçok başvuru kanalı üzerinden yapabilmeniz söz konusudur.

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı faiz oranları %0,89'dan başlayarak, kredi skorunuzun durumuna göre değişim gösterebilir. Kredi skorunuz 1850 ve üzeriyse, 0,89'dan başlayan faiz oranlarıyla 50.000 TL'ye kadar Kurban Bayramı kredisi kullanabilirsiniz. Eğer kredi skorunuz düşükse, faiz oranınız da aynı oranda artış gösterir. Kredi skorunuzun orta seviye olması durumunda %1'e çıkan faiz oranları, riskli olması durumunda ise %1,40 seviyelerine kadar yükselebilir. Ayrıca kredi tutarınız ve bu tutara ilişkin talep etmiş olduğunuz vade sayısı da faiz oranlarını etkileyebilir.

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi başvurusu yapabilmek adına internet bankacılığı başta olmak üzere birçok şekilde yapabilirsiniz Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi İnternet Bankacılığı Başvurusu yapabilmek için "Kredilerim>Anında Kredi Başvurusu" adımlarını izleyebilirsiniz. Mobil bankacılık ile başvuru yapmak istiyorsanız da Türkiye İş Bankası mobil uygulaması (İşCep) üzerinden "Krediler>Anında Kredi Başvurusu" adımlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca başvuru işlemlerinizi şube üzerinde de yapabilmeniz söz konusudur. Bulunduğunuz bölgeye en yakın İş Bankası şubesine nüfus cüzdanınız ile giderseniz, başvuru işlemleriniz gerçekleşecektir. 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak, telefon bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi Vade Seçenekleri

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi vade seçenekleri konusunda en dikkat çeken özellik, söz konusu kredinin 3 ay vade erteleme seçeneğinin olmasıdır. Bu özellik sayesinde örnek olarak; Temmuz ayında kullandığınız kredinin ödemesinin Kasım-Aralık ayı gibi yapabilirsiniz. Ayrıca minimum 3 ay vade ve maksimum da 60 ay vadeli olarak bu ürünü kullanabilirsiniz. Maksimum vade sayısı, kullanmış olduğunuz kredi tutarına göre değişim gösterebilir.

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi Hesaplama

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi hesaplama işlemi yaparken, faiz oranı başta olmak üzere, kredi tutarı, kredi tahsis ücreti ve toplam vade sayısı gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Bu hususlar göz önünde bulundurulduğunda 50.000 TL'lik bir bayram kredisinin 60 ay vade ile kullanılması durumunda aylık taksit tutarı 1.132,95 TL olarak hesaplanır. Ayrıca bu kredinin 429 TL tutarın da ekstra ücreti çıkar. Bu ekstra ücret bir seferlik alınır. Söz konusu kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 67.977,00 TL'dir.

15.000 TL'lik bir kredinin 24 ay vadesi olduğu düşünülüp bir hesaplama yapılırsa, kredinin aylık ödemesi 711,83 TL olarak belirlenir. Ayrıca 245,50 TL ek kredi ücreti çıkar ve bu ücret sadece bir defa ödenir. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 17.083,92 TL olarak hesaplanır.

 

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler