İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İşyeri açma kredisi veren bankaların sıralı listesi.
21 Temmuz 2015 Salı 12:20


İşyeri açmak belirli bir sermayeyi zorunlu kılar. Bu sermayeye sahip olmayanlar için işyeri açma hayali de ertelenebiliyor. Oysa banka kredisi kullanarak da işyeri açılabilir. İşyeri açma kredisi veren bankalar arasında pek çok kurum yer alıyor. Ancak hangi iş kolunda bir işyeri açmak istediğinize bağlı olarak en avantajlı işyeri kredisi olanaklarını sunan bankalar da değişebilir. Bu yüzden işyeri kredisi başvurusunda bulunmadan önce araştırma yapmanızda ve bankaların kredi seçeneklerini gözden geçirmenizde fayda olacaktır.

Ziraat Bankası İşyeri Açma Kredisi

Eğer tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren bir işyeri açmayı planlıyorsanız önceliğiniz Ziraat Bankası işyeri açma kredisi olmalı. Çünkü Ziraat Bankası tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemeye özen gösteren bir bankadır. Bu yüzden diğer bankalara nazaran daha avantajlı kredi olanaklarını sunabiliyor. Aynı zamanda çiftçiler için uygun faiz oranlarını içeren kredi kampanyaları banka tarafından sıklıkla hayata geçiriliyor.

Halkbank İşyeri Açma Kredisi

Devlet tarafından da desteklenen bir iş projesini hayata geçirmek istiyorsanız sizin için en avantajlı kredi seçeneklerini genellikle Halkbank sunuyor. KOSGEB programına dahil olan bir projeyi hayata geçirmek için bankaya hibe kredi başvurusu dahi yapabilirsiniz. Ancak farklı tarihlerde farklı bankalar da dikkat çeken kredi kampanyaları düzenleyebiliyor.

Yapı Kredi Bankası İşyeri Açma Kredisi

Daha küçük çaplı bir iş projesini hayata geçirmek için de Yapı Kredi Bankası başvuru yapmak için önceliğiniz olabilir. Yapı Kredi bankası iş yeri açma kredisi kampanyalarını genellikle yıl boyunca geçerli kılıyor. Bu sayede yılın her döneminde bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası İşyeri Açma Kredisi

İşyeri açma kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası da bulunuyor. Bu bankanın diğerlerinden farkı Avrupa Yatırım Fonu Desteği ile başvuranlara kredi kullanma imkanını sunuyor olmasıdır. Ancak bu kredi imkanlarından faydalanabilmek için belirli koşullara da sahip olmanız gerekiyor. Gerekli şartlara uygun bir iş yeri projesi ile Garanti Bankası’nın kapısını çaldığınızda fon desteğinden de istifade edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden tüm bankaların kredi kampanyaları yakın takibe alabilirsiniz. Hangi bankanın daha uygun koşullarda kredi imkanı sunduğunu öğrenebilir, kredi kampanyalarını kıyaslayarak size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler