KOBİ'ler için Halkbankası'ndan Özel İnternet Sitesi

Türkiye’nin en iyi devlet bankalarından birisi olan Halkbankası, KOBİ olarak isimlendirilen “Küçük ve Orta Bütçeli İşletmeler” için özel bir web sayfası oluşturdu.
08 Ekim 2013 Salı 11:24


Türkiye’nin en iyi devlet bankalarından birisi olan Halkbankası, KOBİ olarak isimlendirilen “Küçük ve Orta Bütçeli İşletmeler” için özel bir web sayfası oluşturdu. Kobi’ler için özel bir proje geliştirerek, onlara direkt olarak ulaşmak için internet sayfası açan Halkbankası, Kobi’lerin günümüzde ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinmelerini sağlarken aynı zamanda güncel haber akışını da takip etmelerini istiyor.

Halkbankasının Kobi’ler için açmış olduğu bu web sayfası içerisinde esnaf ve sanatkarlar ile beraber kadın girişimciler için de çeşitli özel giriş sayfaları tasarlanmış görülüyor. Bu da Halkbankası’nın her yönden KOBİ’lere ulaşmak istediğinin göstergesidir.




Halkbankası’nın KOBİ internet sitesi için en önemli özelliklerinden birisi de, Halkbank üyeliği olmayan KOBİ’lerin talepleri doğrultusunda diledikleri her zaman “Uzmana danış” seçeneği ile ücretsiz danışmanlık alabildikleri özelliğidir. Bu ve benzeri birçok ücretsiz hizmetlerle Halkbankası, KOBİ’leri önemsiyor ve onlara dijital platformda destek çıkıyor.

Diğer Haberler