Krediye İhtiyacım Var!

Akbank'ın yeni kampanyası, kredi faiz oranlarıyla tüketicilerin ilgisini çekti.
02 Eylül 2015 Çarşamba 14:36


Akbank, bireylerin okul ihtiyaçları ve bayram giderlerini karşılayabilmek için '2015 Sonbahar Kredisi' kampanyası düzenledi.

AKBANK'TAN KAÇIRILMAYACAK KREDİ

Sonbahar gelirken, tüketicilerin de aklına bayram masrafları ve okul ihtiyaçlarının nasıl karşılanacağı geliyor. Akbank, bireylerin nakit ihtiyaçlarının arttığı bu dönemde yeni kampanyası ile tüketicilerin uygun faiz oranlarıyla kredi çekebilmesini sağlıyor. Her türlü nakit ihtiyacın karşılanabilmesi için düzenlenen '2015 Sonbahar Kredisi' bireylerin alışverişlerini zorlanmadan yapmalarına imkan tanıyor. Üstelik Akbank'ın sunduğu bu kampanyada kredi faiz oranları da olabildiğinde uygun tutulmuş.

15 bin TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak adına oluşturulan kampanyada 3 ay erteleme imkanı da bulunuyor. Yani şimdi yüzde 1,25 faiz oranıyla çekeceğiniz kredinin ödemelerine isterseniz Aralık ayında başlayabilirsiniz. Akbank Sonbahar Kredisi için son başvuru tarihi banka tarafından 23 Eylül 2015 olarak belirlendi. Bu tarihe kadar Akbank Kurban Bayramı avantajından yararlanmak isteyen tüketiciler, Akbank İhtiyaç Kredileri sayfasından istedikleri miktara ve vadeye göre hesaplama yaptırabilir ve bankalar.org aracılığı ile anında kredi başvurusunda bulunabilir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler