Kurban Bayramında ING Bank'tan kaçırılmayacak bayram kredisi fırsatı!

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi ile düşük faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleriyle, bayramdaki nakit ihtiyacınızı kısa süre içerisinde karşılayabilirsiniz.
30 Temmuz 2020 Perşembe

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi, Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birlikte ING Bank tarafından duyurulan ve bayram sonrasında da devam edecek olan bir kredi ürünüdür. Bu ürünün yalnızca internet üzerinden kullanılması söz konusuyken, kredi skorununuzun yüksek olması durumunda anında onaylanan limitiniz anında hesabınıza yatırılır. Hesabınız yoksa dahi online olarak oluşturulan hesabınıza, talep etmiş olduğunuz kredi tutarı yatırılır.

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi faiz oranları %0,79 ila %1,89 aralığındadır. Kredi skorunuzun 1850 ve üzeri olması durumunda faiz oranınız %0,89 olacaktır. Kredi skorunuz 1850'den ne kadar uzaklaşırsa, faydalanacağınız faiz oranı da o denli yükselecektir. Örneğin; kredi skorunuzun 800-900 aralığında olması, faiz oranınızın %1,89'a kadar çıkmasına neden olur. 1300-1400 aralığında bir faiz oranınız varsa %1,50 seviyelerinde hesaplanan faiz oranınız, 1850'ye yaklaştıkça düşüş gösterir. Kısacası, ING Bank Bayram Kredisi, kredi skorunuza farklılık gösterebilir.

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, ING Bank internet bankacılığı veya mobil bankacılığı üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruların telefon bankacılığı veya şube kanalı vasıtasıyla alınmadığını söylemek isteriz. Bu kanallar vasıtasıyla yapmış olduğunuz kredi başvuruları, farklı faiz oranları ve vade seçeneklerinden yararlanmanıza neden olur. Bu yüzden başvurular yalnızca internet üzerinden yapılır ve söz konusu kredi kampanyası faiz oranları da internet başvurularına özel olarak belirlenmiştir.

ING Bank Kurban Bayramı Vade Seçenekleri

ING Bank Kurban Bayramı vade seçenekleri, minimum 3 ay ve maksimum 60 ay olarak belirlenmiştir. ING Bank'tan talep etmiş olduğunuz kredi tutarı, kullanabileceğiniz maksimum vade sayısının belirlenmesinde etkin bir rol oynar. Örnek olarak; 10.000 TL'lik bir kredi için 60 ay vade uygulamak söz konusu olmaz. Genel olarak 40.000 TL üstü ve tutarlarda 60 ay vade seçeneği söz konusu olur. Örnek olarak; 50.000 TL'lik bir kredi tutarı için rahatlıkla 60 ay vade seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 3 ay ödeme erteleme işlemi yapmanız için 5.001 TL ve 100.000 TL arasında bir kredi kullanmanız gerekir.

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi Hesaplama

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi hesaplama işlemi için birçok parametrenin bir arada hesaplanması gerekir. Kredi skorunuza göre faiz oranı, talep ettiğiniz kredi tutarı, vade sayısı ve kredi tahsis ücreti gibi değişkenler sonucunda hesaplama işlemi yapılır. Örneğin; 50.000 TL'lik bir krediyi %0,79'luk bir faiz oranıyla kullanmak istiyorsanız, bu kredinin aylık geri ödeme tutarı 1.097 TL olarak hesaplanır. Kredi tahsis ücreti 250 TL'dir ve kredinin toplam geri ödeme tutarı 65.791,20 TL'dir.

Öte yandan 15.000 TL'lik 36 ay vadeli %0,79'luk bir kredinin ise aylık 494 TL'dir. Kredi tahsis ücreti 75 TL olarak hesaplanırken, kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 17.775,36 TL'dir.

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler