Kurban Bayramında nakit ihtiyacı olanlara Denizbank'tan Kurban Bayramı Kredisi müjdesi!

Denizbank Kurban Bayramı kredisi sayesinde Kurban Bayramında nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Üstelik 60 ay vade ve düşük faiz seçenekleriyle...
24 Temmuz 2020 Cuma

Denizbank Kurban Bayramı Kredisi, Kurban Bayramı yaklaşırken tatile çıkmak isteyen, ev eksiklerini gidermek isteyen, temel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ve daha birçok konudaki nakit sıkıntısını gidermek isteyen kişiler için tercihler arasında yer alabilecek bir kredi ürünüdür. Faiz oranı, genel Denizbank faiz oranlarına göre kabul edilebilir bir seviyedeyken,  60 ay vade gibi geniş bir seçeneğinin olması, bu kredinin en avantajlı noktalarından biridir. Kredi tutarınızı 60 ay vadeye bölmeniz durumunda, aylık bütçenizi zorlamadan rahatlıkla geri ödeme sağlayabilirsiniz.

Denizbank Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

Denizbank Kurban Bayramı Kredisi faiz oranları kredi parametrelerine göre değişim gösterir. Söz konusu kredide en düşük faiz oranı %0,79'dur ancak kredi tutarı, vade seçenekleri ve kredi skoru gibi detaylar çerçevesinde değişim gösterir. 3.000 TL ve altı tutarlarda uygulanan faiz oranı %0,79 olarak bilinirken, 3.000 TL'yi aşan kredilerde ise kredi tutarı ve vade seçenekleri daha büyük önem taşır.

10.000 TL ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanmak isterseniz, faiz oranı %1,29'a çıkar. Vade sayısının daha da artmasını istiyorsanız, 48 ay ve 60 ay gibi vade seçenekleri doğrultusunda faiz oranı %1,39'a çıkar. Kredi skorunuzun düşük olması durumunda ise faiz oranınızın çok daha yükseleceğini belirtmek isteriz. Bu faiz oranları sadece internet başvurusu için geçerlidir. Şube veya telefon bankacılığı üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda faiz oranları değişim gösterebilir.

Denizbank Kurban Bayramı Kredisi Vade Seçenekleri

Denizbank Kurban Bayramı Kredisi vade seçenekleri oldukça geniştir. 10.000 TL'lik bir krediyi dahi 60 ay vadeye bölebilmeniz mümkündür. Ayrıca 12 ay, 24 ay ve 48 ay vade seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Kredinin üst vade limiti 60 aydır ve alt limit ise 3 ay olarak belirlenmiştir. Herhangi bir erteleme söz konusu olmaz, kredinin ödemesi bir sonraki ay başlar. Vade yükseldikçe, ödemiş olduğunuz masraflar büyük ölçüde artış gösterir. Bu yüzden vadeyi mümkün olduğunca düşük bir şekilde belirlemek gerekir. 

Denizbank Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu

Denizbank Kurban Bayramı Kredisi başvurusu için birçok başvuru kanalını rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak isterseniz, BURAYA tıklayarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak, Denizbank müşteri hizmetleri vasıtasıyla başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunların yerine direkt olarak size en yakın Denizbank şubesine giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.
 

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler