Kurban Bayramını tatilde geçirmek isteyenlere müjde! Ziraat Bankası'ndan tatil destek kredisi!

Ziraat Bankası tatil destek kredisi ile %0,98'den başlayan faiz oranları ve 3 ay ertelemeli vade seçenekleriyle, Kurban Bayramını tatilde geçirebilirsiniz.
18 Temmuz 2020 Cumartesi

Ziraat Bankası tatil destek kredisi gerek bu yaz tatile çıkmak isteyen gerekse Kurban Bayramını tatil ile geçirmek isteyen kişiler için önemli kredi ürünlerinden biridir. Ziraat Bankası'nın anlaşmalı olduğu tatil acentelerinden herhangi birine giderek, istediğiniz tatil paketlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Üstelik 6 ay sonra ödemeye başlayabilir, 36 aya kadar da kredinizi vadelendirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi faiz oranları %0,98 olarak bilinir ancak kredi skoruna göre bu faiz oranlarının değişim gösterdiği söylenebilir. Kredi skorunuz yüksekse, çok daha düşük faiz oranlarından yararlanmanız mümkündür. Eğer kredi skorunuz düşükse faiz oranlarının biraz daha yükselebilir. %0,98'lik faiz oranı ise kredinin genel faiz oranıdır ve başvuruda bulunan kişilerin büyük bir çoğunluğu söz konusu faiz oranıyla bu krediden yararlanabilir.

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi başvurusu yapabilmek adına internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya şube kanalı gibi kanallar kullanılmaz. Başvurular direkt olarak seyahat acenteleri üzerinden yapılır. Ziraat Bankası'nın anlaşmalı olduğu acenteler vasıtasıyla başvurular gerçekleştirebilmek mümkündür. Söz konusu acentelere giderek kimliğiniz vasıtasıyla başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Başvuru işlemleri için JOLLT TUR, TATİLBUDUR, ETSTUR, GEZİNOMİ ve SETUR gibi acentelere müraacat edebilirsiniz. Ayrıca ilerleyen günlerde de TATİLSEPETİ vasıtasıyla da başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi Vade Seçenekleri

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi konusunda son derece uygun olan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Söz konusu kredi ürünün 6 ay ertelemeli olarak kullanabilir, 36 aya kadar bölerek, aylık çok cüzi geri ödeme miktarıyla geri ödeyebilirsiniz. Söz konusu vade seçenekleriyle krediyi toplamda 9 ay sonra ödemeye başlarsınız. Aylık taksitleriniz ise 10.000 TL'lik bir kredi için ortalama 421 TL olarak hesaplanır.

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi Özellikleri

Ziraat Banaksı Tatil Destek Kredisi kullanırken, minimum olarak 2.500 TL, maksimum 10.000 TL gibi tutarlardan yararlanırsınız. Ayrıca Ziraat Bankası Bankkart sahibiyseniz, 3 ay ertelemeli diğer seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.

10.000 TL, 36 ay vadeli ve 6 ay ertelemeli bir tatil destek kredisi için aylık ödeme tutarı 421 TL olur. Ayrıca 52,50 TL'lik bir kredi tahsis ücreti sizden tahsis edilir. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 12.647 TL'dir. Bunun yanı sıra kredinin %80'ni tatili sağlayan acentenin hesabına nakledilir. Geriye kalan %20'lik kısmı ise hesabınıza nakledilir. Kredinin onaylandıktan sonra 72 saat içerisinde mutlaka kullanılması gerekir. 72 saat içerisinde kullanılmazsa kredi iptal edilir ve sonraki başvurunuzda onay alma ihtmaliniz zorlaşır.

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler