Otomotiv Sektöründe Birçok Marka Mayıs Ayında Faiz İndirimine Gitti

Nissan, Opel, Ford, Citroen ve daha birçok marka Mayıs ayında 0 km araçlarda etkili kampanyalar sunuyor.
15 Mayıs 2020 Cuma

Nissan, Ford, Skoda, Opel başta olmak üzere birçok otomotiv markası Mayıs ayında müşterilerine faiz indirimleriyle yeni fırsatlar sunuyor. %1’in altında faiz seçenekleriyle 0 km araç satın almak Mayıs ayı için biraz daha kolaylaşıyor.

Her firmanın faiz indirimine gittiği görülmüyor ancak faiz indirime gitmeyen firmalar, vade arttırma, vade erteleme veya araç fiyatında indirim yaparak tüketicilere yeni fırsatlar sunuyor.

Peki, hangi markalar hangi modeller için bu kampanyaları sunuyor?


NISSAN:
Nissan Micra 40 bin TL %0,59 ve 18 ay vade ve Nissan Navara ise 80 bin TL, %0,59 oranıyla 18 ay vade ile satın alınabiliyor.

FORD:
Anneler gününe özel bir kampanya yürüten Ford, binek araçlarda %2 indirim fırsatı sunuyor. Ticari araçlarda ise ödeme ertelemesi sağlıyor. İsteyen araç sahipleri ödemelere Eylül ayında başlıyor.

SKODA:
Skoda Kodiaq, Mayıs ayına özel %4 indirimli olarak satılıyor. Karoq modelinde ise %7,5 indirim, Superb modelinde %6 indirim ve Octivia ise %6 indirimle göze çarpıyor.

OPEL:
Yeni Opel Corsa, 20 ay vade 60.000 TL’ye kadar %0,99 faiz oranıyla satın alınabiliyor. Aynı kredi seçeneği Astra HB, Grandland X, Crossland X, Combo, Astra Sedan ve Insignia modelleri içinde geçerli oluyor.

ISUZU:
Anadolu ISUZU yeni açıkladığı Ramazan ayına özel kampanyası ile otomotiv sektöründe dikkatleri üzerine topluyor. ISUZU kamyon grubunda %0 faizle 160 bin TL’ye 12 ay vade imkanı tanıyor. Midibüs grubunda ise yine %0 faiz, 160 bin TL’ye kadar kredi ve 24 av vade seçeneği öne çıkıyor. Kampanyanın Ramazan ayı sonuyla birlikte tamamen sona ermesi bekleniyor.

CITROEN:
Citroen, şimdilik Mayıs için geçerli olan 50 bin TL, 40 ay vade %0,79’luk faiz oranı içeren bir kredi seçeneği sunuyor. Üstelik araç sahipleri kredi ödemelerine Eylül ayında başlayabiliyor.

HONDA:
Honda Mayıs ayına özel Civic Sedan modellerinde 60 bin TL %0,49’luk bir faiz oranı ve 18 ay vade sunuyor. Ayrıca Civic HB, CR-V ve HR-V modelleri ING Bank ile ortak yürütülen kredi kampanyası kapsamında %0,84 faiz oranıyla satın alınabiliyor.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler