Pagegy Iyzico ile Anlaştı

Pagegy-İyzico anlaşması hakkında bilgiler.
23 Şubat 2015 Pazartesi 13:39


Pagegy, uzun süredir devam eden görüşmelerden netice aldı ve İyzico ile anlaştı. Bu karar sürpriz olmadı. Çünkü İyzico, ülkemizde e-ticaret siteleri tarafından en çok kullanılan ödeme alt yapısı… Kurulduğu günden bu yana özellikle ödeme seçenekleri noktasında eleştiriler alan Pagegy de tercihini en popüler alt yapı sisteminden yana kullandı.

Bu Anlaşma ile Pagegy e-Ticareti Kolaylaştıracak

İyzico’nun kısa sürede çok fazla talep görmesinin en büyük nedeni, hemen her bankadan ödeme alabiliyor olması. Bu özellik son derece önemli çünkü e-ticaret siteleri ziyaretçilerine olabildiğince fazla ödeme seçeneği sunmak istiyor. Ayrıca her banka aracılığı ile ödeme kabul edebiliyor olması da sitelerin müşteri sayısında belirgin bir artışın olmasını sağlıyor.

Sistemin bir diğer özelliği de kısa sürede entegrasyon sağlayabiliyor ve kullanıma açılabiliyor olması… Özellikle zamanla yarışan e-ticaret siteleri sadece bu özelliği nedeniyle hiç tereddüt etmeden İyzico yönünde karar kılıyor. Pagegy da tercihini bu yönde yaparak kullanıcılarından büyük bir alkış almayı başardı. Çünkü çok daha kaliteli ve kolay bir hizmet sunabilecek. 

Diğer Haberler