Para biriktirirken değer kaybına son! Garanti BBVA'dan yüksek faizli e-vadeli hesap

Garanti e-Vadeli Hesap sayesinde paranızı hem biriktirebilir hem de katlayabilirsiniz.
05 Eylül 2020 Cumartesi

Garanti e-Vadeli Hesap sayesinde, paranızın ekonomik etkenlerden minimum zararla çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Paranızı e-vadeli Hesaphesabına yatırarak, yıllar içerisinde kat kat artmasına tanıklık edebilirsiniz. Yüksek faiz oranları sunan Garanti BBVA, böylelikle paranızın değerinin korunmasına olanak sağlar. Üstelik geniş vade seçenekleri ve vade bozabilme özellikleriyle de paranızın güvenle olduğu yerde artmasına şahitlik edebilirsiniz.

Garanti e-Vadeli Hesap Faiz Oranları

Garanti e-Vadeli Hesap faiz oranları tamamıyla yatırımlarınıza göre değişim gösterir. Yaptığınız yatırım tutarına göre %6'dan başlayan faiz oranları, 'e kadar çıkabilir. Seçtiğiniz vade, hesaba yatırmak istediğiniz tutar, faiz oranını belirleyen ana unsurlardan biridir. Yararlanacağınız faiz oranının kredi skoru veya ödeme geçmişiniz gibi detaylarla herhangi bir alakası yoktur. Direkt olarak yatırım tutarı ve vade tercihiyle alakalıdır.

Garanti e-Vadeli Hesap Vade Seçenekleri

Garanti e-Vadeli Hesap vade seçenekleri arasında en çok dikkat çeken detaylardan biri de söz konusu hesabın herhangi bir vade bozulma durumu olmamasıdır. Hesap açılışında almış olduğunu faiz oranı, para çekmeniz durumunda dahi bozulmaz ve işlemeye devam eder. Vade bozulma derdinin olmamasının yanı sıra geniş vade seçeneklerinin olduğunu söylemek mümkündür. 1-6 günden başlayan vade seçenekleri, 12 aya kadar çıkar. Uzun vadeli hesaplarda stopaj avantajı daha fazladır. 

Garanti e-Vadeli Hesap Başvurusu

Garanti e-Vadeli Hesap başvurusu yapmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Direkt olarak Garanti İnternet Bankaclığı veya Garanti BBVA mobil uygulaması sayesinde başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplar>Vadeli Hesap> e-Vadeli Hesap aç adımlarını takip etmeniz durumunda direkt olarak hızlı bir şekilde e-Vadeli mevduat hesabınızı oluşturabilirsiniz. Bu hesaptan yararlanabilmek adına mutlaka Garanti BBVA müşteri olmanız gerekir.

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler