Polislere müjdeli haber! Promosyon pazarlığının kazananı polis oldu

Polislere müjdeli haber geldi. Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre emniyet personelinin maaşlarına ek 300 TL promosyon zammı ödenecek. Bu oran 6 ayda bir zamlanacak.
18 Mart 2022 Cuma 12:38


Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklama yüz binlerce mensubu olan emniyet teşkilatını mutlu etti. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruya göre emniyet teşkilatının maaşlarına ilave ödeme geliyor.
 

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE VAKIF BANK ARASINDA PROMOSYON


Emniyet Genel Müdürlüğü, Vakıfbank ile yapılan promosyon anlaşması gereği emniyet personelinin maaşına her ay 300 TL ilave ödeme yansıtılacağını açıkladı. Ayrıca bu tutar her 6 ayda bir memur maaş zammı oranında artırılacak. Yapılan bu açıklama emniyet teşkilatında büyük mutluluk yarattı. Bu durum diğer kurumlara da örnek teşkil etti.
 

EMNİYET MENSUPLARINA PROMOSYON ZAMMI

Yüzbinlerce emniyet mensubunu yakından ilgilendiren 'promosyon anlaşması' haberi geldi. Emniyet Genel Müdürlüğü sosyal medya hesabından 'promosyon anlaşması' paylaşımında bulundu. Emniyet Genel Müdürlüğünün duyurusuna göre maaşlara ilave ödeme gelecek. Buna göre polislerin maaşlarına her ay 300 TL promosyon ödemesi yansıtılacak.
 

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN PROMOSYON AÇIKLAMASI!


Emniyet Genel Müdürlüğü ile Vakıfbank arasında imzalanan promosyon protokolüne göre, Emniyet Teşkilatı'nın tüm personelinin maaşlarına her ay 300 lira ilave ödeme yansıtılacak. İlave ödeme miktarı 6 ayda bir yapılacak memur maaş zammı oranında da artırılacak.

Yapılan protokolün süresi ise 5 yıl geçerli olacak.

Konuyla ilgili tweet şöyle:

Teşkilatımız personeline hayırlı olsun pic.twitter.com/QcTyWBbmoK

— Türk Polis Teşkilatı (@EmniyetGM) March 17, 2022

Kategori:

Diğer Haberler