QNB Finansbank'tan Kurban Bayramına özel 3 ay ertelemeli düşük faizli ihtiyaç kredisi müjdesi

QNB Finansbank, Kurban Bayramı'na özel 3 ay ertelemeli ve düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı.
17 Temmuz 2020 Cuma

QNB Finansbank Kurban Bayramına özel 3 ay ertelemeli 0,84 faizle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birlikte ihtiyaçlar artarken, Kurban Bayramı masraflarınızı direkt olarak cebinizden vermek yerine 3 ay ertelemeli olarak QNB Finansbank'tan temin edebilirsiniz. Gerek internet üzerinden gerekse şube aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz söz konusu kredi ürününde, erteleme yapmak adına başvuru esnasında vade seçeneklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank Kurban Bayramı kredisi faiz oranları kredi skorunuza göre belirlenir. %0,84'ten başlayan faiz oranları, %1,42'ye kadar çıkabilir. Finansbank bayram kredisi ürününü 3 ay ertelemeli kullanmanız durumunda da herhangi bir faiz artışı söz konusu olmaz. 3 ay ertelemeli olarak %0,84 oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca kredi notunuz çerçevesinde yararlanacağınız faiz oranı da değişim gösterecektir.

Kredi skorunuz iyi durumdaysa %0,84 oranıyla söz konusu krediyi kullanabilirsiniz. Kredi skorunuzun durumu orta halli ise %1,11'lik bir faiz oranıyla, kredi skorunuz ortadan biraz daha düşükse %1,42'lik faiz oranında yararlanamanız mümkündür.

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi Vade Seçenekleri

QNB Finansbank Kurban Bayramı kredisi vade seçenekleri 60 aya kadar uzanır. Siz tercihinize göre bu vade süresini kısaltabilir ve böylelikle kredininizin maliyetini büyük ölçüde düşürebilirsiniz. 12 ay, 24 ay, 36 ay, 48 ay ve 60 ay olarak söz konusu bayram kredisini kullanabilirsiniz. Ayrıca vade seçeneklerinizi 3 ay ertelemeli olarak da değerlendirebilirsiniz. 60 aylık vade sınırı yasal sınır olduğu için herhangi bir şekilde genişletilmesi söz konusu olmaz.

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

"QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi başvurusu nasıl yapılır?" sorusu, Kurban Bayramında avantajlı faiz oranlarından faydalanmak isteyen kişilerin ortak sorularından biridir.

Buraya tıklayarak QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi başvurusu sayfası aracılığıyla başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte internet bankacılığı vasıtasıyla da söz konusu krediye başvuru yapabilme imkanınız söz konusudur. Ayrıca 0850 220 8 573 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarasıyla da başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Başvuru işlemlerinizi SMS kanalı aracılığıyla da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken, telefonunuzun SMS bölümüne TC Kimlik numaranızı yazıp, 5030'a mesaj göndermektir. 

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi En Fazla Ne Kadar Kullanılabilir?

QNB Finansbank Kurban Bayramı kredisi konusunda genel olarak başvuru yapılan tutar 10.000- 15.000 TL olarak bilinir. Bu yüzden de birçok kişi kullanılabilecek en fazla tutarın da söz konusu tutarlar olduğunu düşünürler. QNB Finansbank, bu konuda müşterilerine 65.000 TL'ye kadar imkan tanır. Kısacası, 60 ay vade ile 65.000 TL'ye kadar 3 ay ertelemeli QNB Finansbank Kurban Bayramına özel ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. 

65.000 TL'nin üstünde QNB Finansbank Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız da şube aracılığıyla başvurunuzu yapmanız gerekir. Kredi tutarınız, kredi siciliniz ve talep ettiğiniz kredi tutarına göre çok daha farklı kredi faiz oranı ve vade seçenekleri tanımlanabilir.
 

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler