QNB Finansbank'tan özel faizli ve ertelemeli ödemeli ihtiyaç kredisi müjdesi!

QNB Finansbank, Kurban Bayramında sunmuş olduğu kredi kampanyasını, Kurban Bayramından sonra ihtiyaç kredisi olarak devam ettirdi ve yeni bir kredi kampanyası açıkladı.
13 Agustos 2020 Perşembe

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi sayesinde anlık nakit ihtiyacı duymanız durumunda hemen nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızı karşılarken, ödemenizi düşünmenize gerek kalmaz. Finansbank söz konusu kredi ürününde ise oldukça düşük faiz oranı sağlar. Üstelik uygun faiz oranları ve vade seçeneklerinden yararlanmanız adına QNB Finansbank müşterisi olmanıza gerek kalmaz. Herkesin başvuru yapabilmesi mümkündür.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi faiz oranları %0,89'dan başlayarak, daha üst seviyelere çıkabilir. Birçok faiz oranı söz konusudur. Özellikle %0,98, %1,13, %1,42 ve %1,73 faiz oranları söz konusuyken, tercih ettiğiniz kredi detaylarına göre faiz oranları değişim gösterebilir. Faiz oranlarının belirlenmesi konusunda birçok faktör önemli rol oynar. Her tüketiciye aynı faiz oranlarının sunulduğunu söylemek yanlış olacaktır.

Kredi skoru başta olmak üzere birçok unsur, faiz oranlarının belirlenmesinde etkilidir. Kredi tutarı, vade sayısı, ertelemeli kredi kullanımı gibi birçok detay, faiz oranının farklılık göstermesine yol açabilir. Kredi skorunuz ne kadar yüksek olursa, QNB Finansbank aynı oranda size düşük faiz oranı tanır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Vade Seçenekleri

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi vade seçenekleri bakımından oldukça zengindir. 15.000 TL'lik bir kredi kullanmanız durumunda dahi 60 ay vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Maksimum vade sayısı 60 ay olarak bilinirken, minimum vade ise 3 ay olarak bilinir. Vade seçeneklerini belirleyen unsurlardan biri ise kredinin tutarıdır. 7.500 TL'lik bir kredi için 60 ay vade seçeneğinden yararlanmanız pek mümkün olmaz. Ayrıca vade seçenekleri bakımından 3 ay erteleme hakkınızın olduğunu da söylemek isteriz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapabilmek adına birçok kanalı tercih edebilirsiniz. İster internetten isterseniz telefondan isterseniz de şube üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işlemleri için QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi İnternet Bankacılığı başvuru sayfasına ilerleyebilirsiniz. Bu sayfada sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz durumunda internet üzerinden başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa kartınız kuryeyle teslim edilir ve hesabınız oluşturulur. Sonrasında ise hemen kredinizi kullanmanız mümkün olur.

Bir diğer başvuru seçeneği ise telefon bankacılığı üzerinden yapılan başvurudur. Telefonla QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak, başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak, başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Son olarak; şubeler üzerinden de başvurularınızı yapabileceğinizi söylemek isteriz. Başvuru işlemleri için sadece TC kimlik kartı veya nüfus cüzdanınızı götürmeniz yeterlidir.
 

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler