Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları

Ramazan Bayramı kredi kampanyaları, 3 ay ertelemeli bayram kredisi, Bayram kredisi veren bankalar 2020 hakkındaki detayları haberimizde bulabilirsiniz.
19 Mayıs 2020 Salı 18:41


Ramazan Bayramı’na özel kredi kampanyaları bankalar tarafından hayata geçirilmeye başlandı. Müşterilerinin bireysel finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla uygun koşullarda kredi imkânı sunan bankalar, nakit ihtiyacı olanlara bayram kredisi kampanyaları düzenleyerek ihtiyaçlarını karşılama olanağı sunuyor. Bayram kredisi veren bankalar ve bayram kredisi faiz oranları haberimizin ekindedir.

2020 Bayram kredileri; düşük faiz oranı, düşük taksit tutarı ve indirimli dosya masrafları ile cazip ihtiyaç kredisi imkanlarını tüketicilere sunuyor. Kampanya özelliği taşıdıklarından dolayı normal bireysel ihtiyaç kredilerinden daha avantajlı hale geldiklerinden tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Geleneksel masrafsız bayram kredisi kampanyaları ile bayrama özel öteleme fırsatları da avantajlar arasında yer alıyor.

3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Bazı bankalar 3 aya kadar ertelemeli bayram kredisi olanakları ile 100 bin TL’ye kadar kredi çekebilme imkânıyla tüketicilerin karşısına çıkıyor. Ramazan Bayramı öncesinde sunulan “Bayram Kredisi” kampanyaları ile kişiye özel düşük faizli ihtiyaç kredisi seçeneği, 60 aya varan eşit ödemeli taksit olanakları sunuluyor. Ancak kredilere başvuru aşamasında faiz oranları başvuru sahiplerinin kredi skorlarına göre belirleniyor ve kredi skorları ne kadar yüksekse o kadar düşük faiz oranları başvuru sahiplerini karşılıyor.

Bayram Kredisi Veren Bankalar 2020

Bayram kredisi veren bankalara aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla erişebilirsiniz. Adına bayram kredisi denmese dahi bayrama özel çıkarılmış krediler bulunuyor. Bunları da listemize ekledik. En uygun bayram kredilerini karşılaştırmak ve bayram kredisi başvurusu yapmak için aşağıda bulunan bağlantılardaki makalelerimizi okuyabilirsiniz.
- Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi yazımız için bağlantıya tıklayınız.
- Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası yazımız için bağlantıya tıklayınız.
- Garanti Bankası Bayram Kredisi yazımız için bağlantıya tıklayınız.

- ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi yazımız için bağlantıya tıklayınız.
- İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi yazımız için bağlantıya tıklayınız.
- QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi yazımız için bağlantıya tıklayınız.
- Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi yazımız için bağlantıyı tıklayınız.
- Şekerbank Emekliye Özel Bayram Kredisi yazımız için bağlantıya tıklayınız.

- TEB 36 Ay Vadeli Bahar İhtiyaç Kredisi yazımız için bağlantıya tıklayınız.
- Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi yazımız için bağlantıyı tıklayınız.
- Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi yazımız için bağlantıya tıklayınız.

 

Kategori:

Diğer Haberler