Şekerbank Altın Hesaplarındaki İşlemler Ücretsiz

Şekerbank Altın Hesabı müşterilere acil ihtiyaç durumlarda altın bozdurmaya gerek olmadan ücretsiz olarak işleme yapabiliyor.
29 Nisan 2014 Salı 11:12


Tüketicilerin her dönem içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri acil nakitler için yaratıcı çözüm önerileri sunan Şeker Bank altın hesabı ile altın bozdurmak yerine vadesiz hesaptan sunulan altın miktarı üzerinden 0,01 gram ve katlarını kullanarak küçük miktarda paralar sağlayabiliyor.

Bu şekilde yapılan bütün işlemler ücretsiz olurken aynı zamanda acil nakit ihtiyacı duyduğunuz anda altın bozdurmak zorunda kalmıyorsunuz. Diğer bir yönden gurbetçiler için sunulan harika bir altın hesabı da var. Kasa kiralayan ya da döviz biriktiren gurbetçiler bu birikimlerini sabit faizle Şeker Banka emanet ediyor. Bu fırsattan yararlanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve yurt dışında ikamet etmek yeterli.
Kur ve faiz getirilerini bir arada değerlendirmek isteyenler için çeşitli imkânlar sunan Şeker Bank sabit faiz ve dönemsel faiz ödemeli olarak farklı mevduat hesapları sunuyor. Elde edilen kur ve faiz kazançları ise altın cinsinden tahsil edilebiliyor.

Tüketiciler için sunulan en önemli şey ise sabit kur ve fiyatlar. Altın fiyatları, kur ve faiz oranları değişse dahi ilk başladığınız günden itibaren sizin için rakamların tamamı sabit kalıyor. Şeker Bankası müşterisi olan herkes dönem bitiminde elde ettiği parayı dilediği cinsten ve altın gramı olarak istediği zaman alabiliyor. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler