Şekerbank Banka Kartı İla ATM den Kredi

Anadolu bankacılığını ve KOBİ’lerin hayatını kolaylaştıran ürünlerle öne çıkan Şekerbank, banka ve kredi kartını tek bir kartta birleştirdi.
21 Mart 2014 Cuma

Esnaftan gelen talep ve istekler dikkate alınarak banka kartı ve ticari kartı birleştiren Şekerbank Türkiye genelinde 450bin esnaf ile mikro işletmeye ulaştıklarını bildirdiler. Şekerbank’tan ATM ile Kredi çekimi sayesinde işlemleriniz kısa sürede olacaktır.  Sektörde ilki gerçekleştirerek kredi kartı ve banka kartını birleştirerek tek bir ad altında topladı. Üreten kart adını verdikleri yeni uygulama ile tek bir kart ile işlemlerini yapacakları belirtildi.

Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Halit Yıldız, esnafın az personelle çalıştığından dolayı gün içerisinde bankaya gittikleri vakitler iş kaybı olarak değerlendirdiklerini belirtti. Yeni ürün olan ‘üreten Kart’ ile şirket harcamalarını rahatça yapacağı gibi şubeye gitmeden ATM aracılığı ile kredi başvurusunu yapacaktır.

Esnafa yeni ürün ile birçok kolaylıklar sağlanmıştır. ATM aracılığı ile işletmelerine para aktarımlarını da kısa sürede gerçekleştirebilirler. Tek defada 5000TL’ye kadar nakit para çekme kolaylığı da sağlanır.Üreten Kart, kendi personeli yurt içi ve yurt dışında şirketi için yapılacak harcamalar için personeline de kartı rahatlıkla kullandıracaktır. Şirket çalışanlarının yaptığı tüm harcamalar tek bir hesap özeti ile görülecektir.
 

Kategori:
Etiket:
ATM

Diğer Haberler