Şekerbank’tan Açık Pos Uygulaması

Kuruluşunun 60. yılında “Kapımız Esnafa Açık” platformu oluşturan Şekerbank bu kapsamda açık pos uygulamasına da imza atıyor.
08 Ekim 2013 Salı 13:37


Kuruluşunun 60. yılında “Kapımız Esnafa Açık” platformu oluşturan Şekerbank bu kapsamda açık pos uygulamasına da imza atıyor.  Esnafın çalışmalarında büyük bir kolaylık sağlaması planlanan bu uygulama ile esnaf hem stok takibi yapabiliyor hem de her ayın 15’inde alışverişlerde komisyon ödemiyor.

Özellikle küçük işletmeleri destekleyen bir bankacılık anlayışını benimsemesi ile adından söz ettiren Şekerbank esnafa yönelik uygulamalarına devam ediyor. “Kapımız Esnafa Açık” platformu esnafın iş hacmini yükseltmeye yönelik çeşitli projeler içeriyor. Banka bu proje ile ülke ekonomisinin de canlanmasını hedefliyor.
Açık pos uygulaması ise esnafın teknik olarak yapması gereken işlemlerin daha kolay ve daha kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor. Pos cihazlarına barkod okuyucu eklenmesi ile oluşturulan bu sistem sayesinde stok takibini yapmak esnaflar için oldukça kolaylaşıyor.
 

Kategori:
Etiket:
Pos

Diğer Haberler