Şekerbank'tan Esnafa Nefes Aldıran Kredi

Şekerbank, işletmelere ve esnafa olan desteğini arttırmak amacıyla oluşturduğu yeni ürünü 'Nefes Aldıran Kredi''yi tanıttı.
08 Eylül 2015 Salı 12:04


Şekerbank, işletmelere ve esnafa olan desteğini arttırmak amacıyla oluşturduğu yeni ürünü 'Nefes Aldıran Kredi''yi tanıttı. Şekerbank yeni ürünü ile işletmelere ve esnafa kredi taksitini atlama imkanı sunuyor.

ŞEKERBANK'TAN ESNAFA VE İŞLETMELERE KREDİ DESTEĞİ

Vergi ödemeleri gibi yasal zorunlulukların arttığı şu günlerde işletmelere ve esnafa olan desteğini arttırmayı hedefliyor. Bu yol attıkları ilk adım 'Nefes Aldıran Kredi' kampanyası oldu. Banka yeni ürünü ile işletmelere ve esnafa kredi taksitini atlama imkanı sunuyor.

Şekerbank tarafından yapılan açıklamada, üretimi destekleme misyonunda işletmelerin ve esnafın 62 yıldır yanında yer alan banka, 'Nefes Aldıran Kredi' ile şirketleri taksit yükünden kurtarıyor. Bankanın yeni kredi ürünü firma ve esnaf müşterilerinin ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirildi.

Şekerbank, 'Nefes Aldıran Kredi' ürünü ile sektörde bir ilke imza atıyor. Mart, Haziran, Eylül, Aralık aylarında vergi ödemeleri gibi yasal yükümlülüklerin artması sebebi ile bankanın yeni ürününde kredi taksitini atlama imkanı veriliyor. Üstelik Şekerbank, işletme ve esnafların kredi ihtiyaçlarını çok uygun faiz oranları ile karşılıyor. Banka, esnafa kredi ve işletmelere kredi desteği verirken 60 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Ayrıca bu kapsamdaki kredilere ay sonuna kadar başvuru yapan Şekerbank müşterilerine, bankacılık işlem ücretlerinde indirim fırsatı sunuluyor.
Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler