Şekerbank'tan kaçırılmayacak bayram kredisi! Düşük faiz ve geniş vade seçenekleri

Şekerbank, Kurban Bayramına özel düzenlemiş olduğu kredi kampanyasında %0,75'ten başlayan faiz oranları ve 3 ay vade erteleme seçenekleriyle dikkat çeken bir kampanya başlattı
18 Temmuz 2020 Cumartesi

Şekerbank Kurban Bayramı kredisi sayesinde, kredinizi uygun faiz oranlarıyla kullanabilir ve 3 ay ertelemeli vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik geniş vade seçenekleri sayesinde de kredinizi çok daha geniş aylara bölüp, çok daha kolay bir şekilde geri ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusunu birçok kanal üzerinden yapabilmeniz mümkünken, Kurban Bayramında ihtiyaçlarınızı söz konusu kredi ürünü sayesinde anında karşılayabilirsiniz.

Şekerbank Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

Şekerbank Kurban Bayramı kredisi faiz oranları %0,75'ten başlar ve kredi skorunuza göre değişim gösterir. Eğer kredi skorunuz iyi durumdaysa, %0,75'lik uygun faiz oranından yararlanabilirsiniz. Kredi skorunuz orta halliyse %1'in üstüne çıkabilirken, kredi skorunuz kötüyse faiz oranının %1,50 seviyelerine çıkması mümkün olabilir.

Şekerbank Kurban Bayramı kredisi faiz oranları %0,75'ten başlayabilir ancak bu faiz oranı kredi skoru 1850 ve üzeri Şekerbank müşterileri için geçerlidir. Ayrıca buna ek olarak, bir defaya mahsus %0,5 kredi tahsis ücreti de alınır.

Şekerbank Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

"Şekerbank Kurban Bayramı kredisi başvurusu nasıl yapılır?" sorusu, uygun faiz oranlı Kurban Bayramı kredisi almak isteyen herkesin ortak sorularından biridir.

Şekerbank Kurban Bayramı kredisi başvurusu yapmak için birçok başvuru kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak BURAYA tıklamanız yeterlidir. Ayrıca telefon bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilmeniz mümkündür. 08500 22 78 78 numaralı telefon üzerinden telefon bankacılığıyla başvurularınızı yapabilirsiniz. Herhangi bir Şekerbank şubesine giderek de başvurularınızı gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Şekerbank Kurban Bayramı Kredisi Vade Seçenekleri

Şekerbank Kurban Bayramı kredisi vade seçenekleri, krediyi geri ödeme konusunda birtakım kolaylıklardan yararlanamanıza yardımcı olur. Öncelikle söz konusu kredi ürününü 3 ay ertelemeli olarak kullanabilmeniz mümkündür. Krediyi kullanıp, 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Buna ek olarak, 60 aya varan vade seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Şekerbank Kurban Bayramı kredisinin minimum vade seçeneği ise 3 ay olarak bilinir. 

 

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler