Şekerbank Tarım Kredileri

EKOkredi tarım ürünleri ile bugüne kadar 4 bin çiftçiyi enerji tasarrufu ile tanıştıran Şekerbank, bu alanda 50 milyon TL'ye yakın kaynak kullandırdı.
21 Şubat 2014 Cuma

Türkiye’nin bir tarım ülkesi olması ve bu alandaki ihtiyaçların çok daha fazla gün yüzüne çıkması nedeni ile Türkiye’deki tarım finansmanı olma amacı ile kurulan Şekerbank, bu sektörde 60 yıldır hizmet veren bir banka olarak Türkiye’deki tarım sektöründeki gelişimin en temel yapıtaşları arasında yer alıyor.

Şekerbank Kredi Ürünleri

Tarım ve hayvancılık sektörlerine yönelik olarak üreticiye sunulan pek çok farklı kredi hizmeti bulunan Şekerbank, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak farklı kredi hizmetleri sunuyor. Üreticinin tarımsal işletme giderlerinin karşılanması açısından vadeli zirai kredi sunarken, tarımsal faaliyetlerde ortaya çıkan gereksinimlerin finansmanı için tarımsal ekipman ve demirbaş kredileri sunuyor.
 
Hayvancılık sektöründe faaliyetler gerçekleştiren üreticiye damızlık süt sığırcılığı ve büyükbaş hayvan besiciliği kredisinin yanı sıra küçükbaş süt hayvancılığı ve küçükbaş besicilik kredileri gibi farklı kredi ürünleri bulunuyor. Şekerbank tarım ve hayvancılık sektöründe yaptığı atılımlar ve hizmetler dışında EKO kredi tarım ürünleri ile kuruluşundan bu yana 4 bini aşkın çiftçiyi ve üreticiyi enerji tasarrufu ile tanıştırdı. Bu alanda 50 milyon TL’ye yakın bir kaynakta kullanıldı.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler