Tatil Kredisi Veren Bankalar

Tatil sezonunun başlaması ile birlikte, tatil kredisi veren bankalar.
29 Temmuz 2015 Çarşamba 13:08


Tatile çıkmak ve hayalinizdeki tatili yaşamak için artık hazır bir bütçeye sahip olmanız gerekmiyor. Çünkü tatil kredisi veren bankalar sayesinde uzun ve lüks bir tatil yapma hayalinizi gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz. Bankaların tatil kredisi kampanyaları genellikle ilkbahar aylarında start alır. Bu kampanyalardan faydalanarak düşük faiz ve uygun taksit tutarları gibi avantajlardan da istifade edebilirsiniz. 2015 tatil kredisi kampanyaları için başvurular başladı. Sizler için en uygun tatil kredisi seçeneklerini araştırdık.

Garanti Bankası Tatil Kredisi 2015

Bu yaz Garanti Bankası’ndan 2 farklı tatil kredisi kampanyası geldi. İlkinden bankanın maaşlı müşterileri yani maaşını bu bankanın hesabını kullanarak alan müşteriler faydalanabiliyor. Maaşlı müşteriler temmuz ayı içerisinde 6 bin TL destek kredisi alabilecekler. Vade seçenekleri 24 aya kadar uzayabiliyor. Aylık olarak 287 TL ödeme tutarı mevcut. Faiz oranı ise 0,99 olarak belirlendi.

Maaşlı müşteri olmayanlar da Garanti Bankası tatil kredisi kampanyasından faydalanabilecek. Bu kampanyadan faydalanmak için Facebook üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Çünkü bu yolla başvuranlar arasında bir çekiliş düzenlenecek ve Paris ya da Dubai’ye gitme şansını yakalayabileceksiniz. Çekiliş için 23 Temmuz’a kadar başvuru yapmanız şart!

Akbank Tatil Kredisi 2015

Akbank 2015 yazında tatil kredisi kampanyasını 3 ay ödeme erteleme seçeneği eşliğinde başlattı. Akbank tatil kredisi kampanyasından faydalanmak için 30 Ağustos 2015 tarihine kadar başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Maksimum 10 bin TL kredi kullanabilir ve maksimum 36 ay vade seçeneği eşliğinde ödemenizi yapabilirsiniz. Sadece kimlik belgesi ve maaş bordrosu ile tatil kredisi başvurusu yapılabiliyor.

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi 2015

Yapı Kredi Bankası bu yıl farklı bir tatil kredisi kampanyasına imza attı. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizdeki harcamalarınızı tatil kredisi kapsamında yapabiliyorsunuz ve toplam borcunuzu 36 ayda geri ödeyebiliyorsunuz. Eğer tatil için nereye gideceğiniz, ne kadar harcama yapacağınız konusunda bir fikriniz yoksa Yapı Kredi Bankası tatil kredisi kampanyası sizin için en ideal seçenek olabilir.

Tekstilbank Tatil Kredisi 2015

Tekstilbank’ın tatil kredisi kampanyasından faydalanmak için tatil masraflarınızı belgelemeniz şart. Sadece % 1,60 faiz oranı eşliğinde tatil kredisi kullanabilir ve 36 ayda ödemenizi yapabilirsiniz. Belgelediğiniz masraflar dahilinde farklı tutarlarda kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank Tatil Kredisi 2015

Denizbank da tatil kredisi ile müşterilerini yalnız bırakmayan bankalar kervanına katıldı. Denizbank tatil kredisi kullanarak hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz. Masraflarınızı ise kredi ila karşılayabilir ve kredinizi 36 aya kadar uzayan geniş bir vade seçeneği eşliğinde ödeyebilirsiniz.

Finansbank Tatil Kredisi 2015

Finansbank tatil kredisi kampanyasını bu sene % 1,10 ve % 1,15 faiz oranları eşliğinde başlattı. Bankadan ne kadar kredi kullanacağınıza ve ne kadar sürede geri ödemesini yapacağınıza bağlı olarak bu iki faiz oranından biri geçerli olacak. Müracaatlarınızı hemen yapabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler