TBB Yeni Yönetim Kurulu ve Denetçileri Seçildi

Türkiye Bankalar Birliği'nin bugün gerçekleşen 57. Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan seçimlerin kesin olmayan sonuçlarına göre Yönetim Kurulu ve Denetçiler belirlendi.
30 Mayıs 2014 Cuma 00:05


Türkiye Bankalar Birliği(kısaltması: TBB) 57. Genel Kurul Toplantısı düzenlediği sırada Yönetim Kurulu ve Denetçiler seçimi yapıldı. Bu seçim sonucunda Yönetim Kurulu ve Denetçiler belirlendi.

TBB Yönetim Kurulu Üyeleri Hangi Bankalar?

Bu seçim sonucunda, Türkiye Bankalar Birliği yönetimi kurulu üyeleri belirlendi. Türkiye Bankalar Birliği yönetimi kurulu üyeleri şu şekilde sonuçlandı:
Akbank T.A.Ş., HSBC Bank A.Ş., ING Bank A.Ş., Şekerbank T.A.Ş., Turkland Bank A.Ş., Türk Ekonomi Bankası A.Ş., Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye Garanti Bankası A.Ş., Türkiye Halk Bankası A.Ş., Türkiye İş Bankası A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş şirketleri yönetim kurulu üyeleri olarak seçim sonuçlarında ortaya çıktı.

Denetçi Üyeleri

Kurul toplantısı sonuçlarına göre denetçi üyeler ise, Alternatifbank A.Ş., Denizbank A.Ş. ve Türk Eximbank olarak belirlendi.

Kategori:
Etiket:
TBB

Diğer Haberler