TEB'den Kurban Bayramı kredisine özel faiz oranları!

TEB Kurban Bayramı Kredisi ile bayramda nakit ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranı ve 36 ay vade seçenekleriyle karşılayabilirsiniz.
27 Temmuz 2020 Pazartesi

TEB Kurban Bayramı Kredisi, bayrama özel faiz oranıyla sunulan bir kredi ürünüdür. Normal şartlarda faiz oranı bakımından bir miktar daha yüksek kredi ürünleri sunan TEB, Kurban Bayramı'na özel olarak faiz indirimleri yapar. Faiz indirimleri sonucunda ise çok daha maliyetli olan kredi geri ödemesi, oldukça uygun faiz oranlarına geriler. Böylelikle bayram dönemlerinde yaşanan acil nakit ihtiyacı, uygun kredi maliyetleriyle karşılanmış olur.

TEB Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

TEB Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları kredi notu başta olmak üzere çeşitli parametreler çerçevesinde değişim gösterir. Kredi notunuz 1850 ve üzeriyse %0,89 gibi faiz oranıyla söz konusu bayram kredisini kullanabilirsiniz. Kredi notunuzun 1850'nin altında olması durumunda ise faiz oranı %1 seviyelerine çıkar. Kredi notunuz 1850'ye çok uzaksa, faiz oranı %1,40 seviyelerine kadar yükselebilir. Ayrıca vade sayısı ve kredi tutarı endeksine göre de TEB'den kullanacağınız Kurban Bayramı kredisinin faiz oranlarında değişiklik yaşanabilir.

TEB Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu

TEB Kurban Bayramı Kredisi başvurusu yapabilmek adına başta TEB internet bankacılığı olmak üzere, diğer birçok başvuru kanalından faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden TEB Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu yapabilmek adına BURAYA tıklayabilirsiniz. Ayrıca TEB'in telefon bankacılığı kanalı üzerinden de başvuru yapabilmeniz mümkündür. 0850 200 0 666 numaralı telefon vasıtasıyla telefon bankacılığı üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın TEB şubesine giderek de Kurban Bayramıan özel kredi ürününe başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Başvuru işlemleri için nüfus cüzdanınızı götürmeniz gerekir.

TEB Kurban Bayramı Kredisi Vade Seçenekleri

TEB Kurban Bayramı Kredisi vade seçenekleri minimum 3 ay, maksimum 36 ay olarak belirlenmiştir. Minimum 1.000 TL olarak kullanıalbilen söz konusu kredi ürünü, maksimum olarak herhangi bir tutar sınırlaması yoktur. Kredi skorunuzun uygun olması durumunda istediğiniz tutarda başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bununal birlikte 50.000 TL'yi aşan tutarlarda hem özel faiz oranı alabilmek hem de belirttiğiniz tutarda özel başvuru gerçekleştirebilmek adına şube üzerinden başvuru yapmanız gerekebilir.

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler