TEB Mobil Uygulaması CEPTEB ile Kolay Bankacılık

Türkiye Ekonomi Bankasının müşterilerine yönelik bir uygulama olarak Türkiye'de ilk kez hayata geçirilen CEPTEB uygulaması ile güvenli ve kolay şekilde tüm bankacılık işlemleri yapılabilmekte.
09 Haziran 2014 Pazartesi 12:17


Bilindiği gibi artık pek çok bankacılık işlemi bilgisayar ya da akıllı mobil cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilebilmekte.Gene olarak bankaların siteleri üzerinden yapılabilen havale ya da EFT göndermenin yanı sıra kredi ve ya kredi kartı gibi ödemelerle birlikte tüm bankacılık işlemleri bulunulan alandan ve mekandan kolayca yapılabilmekte.

Türkiye Ekonomi Bankasının müşterilerine yönelik bir uygulama olarak Türkiye'de ilk kez hayata geçirilen CEPTEB uygulaması ile müşterilerin kısa süre içinde bankacılık işlemlerini mobil cihazlar üzerinden yapabilmesi sağlanıyor.
TEB müşterilerine özel hazırlanmış bir mobil uygulama olan CEPTEB ile aranılan TEB ATM'leri ve banka şubelerine ulaşmak, piyasa verilerine göz atmak, para transferi yapmak ve kredi kartı bakiyesi sorgulamamk ve ödemelerini gerçekleştirmek gibi pek çok mobil uygulama ile tüm bankacılık işlemleri android özellikli cep telefonlarından pratik uygulamalar ile yapılabilmekte. Şifre ve pin gibi sistemler ile çalışan resmi bir uygulama olan CEPTEB müşteril bilgileri gizliliği konusunda oldukça güvenli.

Diğer Haberler