TEB Tarafından Google Glassa Özel Bankacılık Uygulaması Geliştirdi

Akıllı ürünler hayatımıza hızlı bir biçimde girerken, TEB de Google Glass'a özel bankacılık uygulaması geliştirdi. Uygulamayla para çekilebilecek, kredi kartı işlemleri yapılabilecek.
18 Nisan 2014 Cuma 11:01


En gelişmiş ileri teknolojileri artık her alanda rahatlıkla kullanılabiliyoruz. Son olarak teknolojinin hayatımıza sokmuş olduğu giyilebilir teknolojiler içerisinde yer alan Google Glass bütün dünya üzerinde olduğu gibi ülkemizde de ses getirmeyi başardı.

Bu alanda çeşitli girişimlerde bulunan TEB giyilebilir teknoloji içerisinde yer alan Goggle Glass içerisinde kullanılabilecek olan bankacılık uygulamasını geliştirmeyi başardı. Banka giyilebilir teknolojilerin her geçen gün artışını gözlemlemiş ve gelecek yıllar içerisinde bu teknolojinin daha çok kullanılacağınız göz önünde bulundurarak gerekli olan uygulamayı şimdiden devreye sokmuş. Bu sayede gelecekte daha sağlam bir alt yapı ile teknoloji içerisinde hizmet sağlayabilecek.
4 farklı ana menü bulunan bu uygulama sesli komutlar ve dokunma ile yönlendirilebiliyor. Bu sayede daha kolay bir biçimde bankacılık hizmetlerinden faydalanılabiliyor.  Dilediğiniz en yakın TEB şubesini bu şekilde bulabiliyorsunuz. Gelecek günlerde bu teknoloji daha çok gelişecek ve uygulama özellikleri arttırılacak. 


Diğer Haberler