TEB Üstü Biriksin Hesap ile Kolay Tasarruf

Türk Ekonomi Bankası, müşterilerinin tasarruf ve birikim alışkanlığını teşvik etmek amacıyla yeni "üstü biriksin hesap" hesap sunuyor.
13 Nisan 2014 Pazar 14:53


Bankacılık sektörüne geliştirdiği hizmetlerle katkıda bulunan, Türk Ekonomi Bankası, yeni bankacılık hizmeti  “Üstü Biriksin Hesabı” ile bir yeniliğin daha önünü açıyor. Banka müşterilerinin, tasarruf alışkanlıklarına katkıda bulunmak ya da akla gelmeyen durumlarda tasarrufu bir alışkanlık haline getirmeyi hedefleyen hizmet, yapılan alışveriş sırasında, müşterinin belirlemiş olduğu tutarı, anında bankada açmış oldukları, "üstü biriksin hesabına" yönlendirerek, müşterilerinin birikimlerinin gün geçtikçe artmasını amaçlanıyor.

Yeni dönem bankacılık uygulamaları ile kendinden sıkça bahsettiren TEB, bir çok alanda, girişimci ve yatırımcı yanında yer alması ile güven kazanıyor. Bankacılık işlemlerine gün geçtikçe yeni hizmetler ekleyerek, müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen banka, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırıyor. Farklı ve yenilikçi banka hesap sistemi uygulamaları ile her kesimden banka müşterisine, uygun bankacılık uygulamaları sunarak, yeniliklerini müşterileri ile paylaşıyor.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler