TEB yaza özel kredisini açıkladı! Düşük faiz oranıyla kaçırılmayacak kredi kampanyası

TEB, %0,89'dan başlayan yaz kredisini duyurdu. Acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabileceğiniz bu kredi ürünü, 60 aya vade ile sunuldu.
08 Agustos 2020 Cumartesi

TEB Yaz Kredisi kampanyası sayesinde uygun faiz oranı ve geniş vade seçenekleriyle, avantajlı ihtiyaç kredisi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kredi skourunuza göre vade seçenekleri ve faiz oranları değişim gösterirken, kredi skorunuz ne kadar yüksek olursa, kredi maliyetinizin de o denli düşük olduğunu söyleyebiliriz. Kredinizi gerek internet bankacılığı gerekse şube kanalları üzerinden kullanabilirsiniz.

TEB Yaz Kredisi Faiz Oranları

TEB Yaz Kredisi faiz oranları %0,89 gibi düşük faiz oranlarından başlar ve kredi skorunuza göre değişim gösterir. Sisteme kişisel bilgileriniz girilir ve kredi skorunuzun durumuna bakılır. Kredi skorunuz düşükse faiz oranınız biraz daha yükselebilir. Kredi skorunuz orta derece ise faiz oranınız %1 seviyelerine çıkabilir. Kredi skorunuzun düşük olması durumunda ise faiz oranınız %1,40 seviyelerine çıkabilir.

TEB Yaz Kredisi Vade Seçenekleri

TEB Yaz Kredisi vade seçenekleri ise 60 aya kadar çıkabilir. Vade seçeneklerinin belirlenmesi konusunda birçok faktör etkin bir şekilde rol oynar. Kredi skorunuz başta olmak üzere, kullanmış olduğunuz kredi tutarı ve faiz oranı gibi detaylar, maksimum kullanabileceğiniz vade sayısının belirlenmesi konusunda ana faktörlerdir. Vade seçeneğinin yüksek olması, genel olarak meblağ anlamında yüksek olan kredilerde mümkün olabilir. Örnek olarak; 10.000 TL'lik bir kredi için 60 ay gibi çok uzun bir vade seçeneği sunulmaz. 50.000 TL'lik bir kredi için ise 60 aylık vade seçeneği sunulma ihtimali yüksektir.

TEB Yaz Kredisi Başvurusu

TEB Yaz Kredisi başvurusu işlemleri için hemen hemen her türlü başvuru kanalını kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve şube kanalı, gibi kanallar, başvuru işlemlerinde çok rahat bir şekilde kullanılabilir. TEB İnternet Bankacılığı üzerinden, sizden istenen bilgileri girerek başvuru işlemlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilir ve kredinize olumlu ya da olumsuz yanıt alabilirsiniz. Ayrıca 0850 200 0 666 numaralı telefonu arayarak da telefon bankacılığı vasıtasıyla başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu başvuru kanallarının dışında nüfuz cüzdanınızı yanınıza alarak, herhangi bir TEB şubesine gidip başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:
>

Diğer Haberler