Teorem Ayakkabı, Drexel Markası İle E-ticarete Başlıyor!

Teorem Ayakkabı yeni e-ticaret girişimleri planlıyor. 2016’da Drexel ayakkabı markasının elektronik ticaretini yapılacak.
11 Ocak 2016 Pazartesi


Elektronik ticaretin hızla büyüdüğü ve geliştiği bugünlerde, Teorem Ayakkabı yeni e-ticaret girişimleri planlıyor. 2016’ya Drexel ayakkabı markasının elektronik ticaret projesiyle adım atacak olan firma, markasını Türkiye'nin dört bir yanına duyurmayı hedefliyor.

TÜBİSAD’ın 2014 yılı için en son yayınladığı e-ticaret raporunda Türkiye’nin e-ticaret pazar büyüklüğü 2014 yılında 18,9 milyar TL olarak açıklandı. Şekil’de görüldüğü gibi pazarın büyük bir kısmını online perakende kaplıyor. Dünyada ve ülkemizde gelişen e-ticaret platformu, kullanıcıların alışveriş alışkanlıklarında da değişikliklere yol açıyor. Bu doğrultuda değişen tüketici ihtiyaçları ile kullanıcılar alışverişlerini internet aracılığıyla yapmak isteyebiliyor. Sürekli gelişen ve kendini yenileyen ayakkabı sektörü, geleneksel pazarda çok geniş kitlelere hitap ediyor olsa da online pazarda konumunu koruyor. Ülke bazında yüzlerce bayiye sahip olan Teorem Ayakkabı, elektronik ticaret hacmi sayesinde daha fazla kitleye ulaşmayı planlıyor.

Şekil Türkiye’de Elektronik Ticaret Pazar Büyüklüğü 2014 (Milyar TL) (TÜBİSAD, 2015)

Drexel'in geçmişine bakılacak olursa, Teorem Ayakkabı'nın "know how" prensibi ile 2013 yılında tasarlanmış ve günümüze gelen kısa süreçte kendini hızla geliştirmiş. Globalde 9'dan fazla ülke ve ortalama 40 satış noktası ile büyümesini sürdürmüş. Özellikle yerli üretim spor ayakkabıları ile akıllarda kalıcı olmayı hedefleyen marka, adım atacağı elektronik ticaret projesiyle kullanıcılarına kalite ve avantajlı fiyat parametreleri üzerinde yoğunlaşacak. Bunların yanında özel tasarımları ile merak uyandıran Drexel, değişik kalıp ve modern formları sayesinde özgün modellerini satışa sunacak.

Drexel Ayakkabı, e-ticaret girişimiyle 2016 yılı yaz koleksiyonunda adını daha fazla duyurmayı hedefliyor. Teorem Ayakkabı'nın hiçbir yatırım ve destekten çekinmediği bu proje için uzman ekipleri hızla çalışıyor. “Daha İyiye Adım At” sloganı ile yerli marka tercih eden kullanıcıların zihninde yer etmiş olan Teorem Ayakkabı markası Drexel, elektronik ticaret sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verecek.
İLETİŞİM:
www.teoremayakkabi.com
İnönü Caddesi Işık Apt. No:53 K:3 D:6
Gümüşsuyu, Taksim, İstanbul, Türkiye
Telefon: 0212 693 26 28
Faks: 0212 693 26 38


Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler