Turk Bankalarına İkinci Şok

Morgan Stanley'den sonra Türk bankaları için Barclays'de fiyat hedeflerinde indirime gitti.
04 Eylül 2015 Cuma 08:53


Dünyanın önde gelen büyük finans grubu Barclays, 5 Türk bankası için hedef fiyatlarında indirime gitti. Barclays hangi Türk hisseleri için hedef fiyatlarında güncellemeye gitti?

İŞTE O TÜRK BANKALARI

Barclays, Halkbank hisse senetleri için 'Endeks üstü getiri' tavsiyesinde bulunurken, hedef fiyatında da değişikliğe gitti. Halkbank için fiyat hedefi 19,25 TL iken, 15,33 TL'ye indirildi. Akbank için fiyat hedefini 10,16 TL'den 8,49 TL'ye indiren Barclays, bankanın hisseleri için 'Endeks üstü getiri' tavsiyesinde bulundu.

10,53 TL olan Garanti Bankası'nın fiyat hedefi ise Barclays tarafından 8,92'ye indirildi. Büyük finans grubunun Garanti Bankası'na tavsiyesi 'Endekse paralel getiri' oldu. İş Bankası C için hedef fiyatı 6,34 TL'den 5,17 TL'ye indirildi. Barclays'in bankaya tavsiyesi 'Endeks altı getiri'.
Son olarak Barclays'in, Yapı Kredi Bankası hisse senetleri için de tavsiye ve hedef fiyatlarında güncelleme yaptığı kaydedildi. Bankanın fiyat hedefi 4,77 TL'den 3,21 TL'ye indirildi. Tavsiyesi ise 'Endeks altı getiri' olarak güncellendi.

Diğer Haberler