​Türkiye Finans Katılım Bankası Heyeti GTO’da

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Gürerk GTO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.
09 Ekim 2013 Çarşamba 02:38


Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Gürerk ve beraberindeki Genel Müdür Yardımcıları “Anadolu Markaları Yarışması” içeriğinin açıklanacağı toplantı için GTO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.

Yapılan toplantıda GTO Başkanı Bartık, Gaziantep’in finans kurumlarınca daha fazla desteklenmesi gerektiğini çünkü Gaziantep’in başarısını rakamlarla ispatladığını söyledi. Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Gürerk ise konuşmasında, Gaziantep’in iş çevrelerine ve sanayi bölgelerine örnek bir şehir olduğunu belirtti.
Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Derya Gürerk Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.
Yapılan toplantıda Genel Müdür Gürerk, Gaziantep’in kendileri için önemli olduğuna dikkat çekerek, dünya ile ilişkilerini güçlendirmiş bir kentin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.
GTO’ya gerçekleşen ziyarette Genel Müdür Derya Gürerk’in yanı sıra Türkiye Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcıları Osman Çelik, Memduh Kara, Adana Bölge Müdürü İbrahim Bilen, Suburcu Şube Müdürü Mehmet Erdoğan’da hazır bulundu. 
 
Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, oda üyeleri için uygun koşullarda ve ihtiyaçları doğrultusunda kredi kullanmaları konusunda Türkiye Finans’ın avantajlı komisyon ve yüksek kar oranlarıyla finansman desteği için çalışma yapması konusunda beklentileri olduğunu dile getirdi.
 
Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Gürerk ise konuşmasında, GTO Yönetim kurulunu yaptıkları çalışmalardan ötürü tebrik ederek, Gaziantep’in iş çevreleri için örnek bir kent oluşunu takdirle izlediklerini ve kobilerle finansman çalışmaları için uygun işbirliği çalışmaları yaptıklarını belitti.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler