Vadeli mevduat ile parasını katlamak isteyenlere müjde! ING Bank e-vadeli mevduat

ING Bank, yeni duyurduğu e-vadeli mevduat ürünü sayesinde, parasını banka hesabında katlamak isteyenler için önemli bir kampanya duyurdu.
01 Eylül 2020 Salı

ING Bank, parasını vadeli mevduat üzerinden değerlendirmek, değer kazandırmak ve katlamak isteyenler için yeni bir vadeli mevduat kampanyası duyurdu. Sadece internet üzerinden başvuru yapılan bu kampanya sayesinde yüksek faiz oranları ve uygun vade seçenekleriyle, paranızı hızlı bir şekilde katlayabilirsiniz. 1 yıl boyunca söz konusu faiz oranınından yani, "Hoş Geldin Faiz Oranı" olarak adlandırılan faiz oranından yararlanabilirsiniz.

ING Bank E-Vadeli Mevduat Faiz Oranı

ING Bank e-vadeli mevduat faiz oranı, vadeli mevduat hesabında değerlendirmek istediğiniz tutara göre değişim gösterir. Her tutar aralığının farklı faiz oranlarının olduğunu söylemek mümkündür. %9,50'den başlayan faiz oranları, ,50'ye kadar çıkar. Bu faiz oranı 1.500.000 TL üzerinde ise %0,05'e düşer. Ayrıca aylık harcamalarınızın 750 TL'sini turuncu ekstra ile yapmanız durumunda %2 ek faiz oranı kazandığınızı da söylemek isteriz.

ING Bank e-Vadeli Mevduat Hesap Özellikleri

ING Bank e-Vadeli Mevduat Hesap Özellikleri konusunda dikkat edilmesi gereken nokta faiz oranlarıdır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz faiz oranları, sadece hesap açılıp, yatırım yapıldıktan 12 ay sonraya kadar geçerlidir. 12 ay sonunda ise normal e-vadeli mevduat faiz oranlarından yararlanmanız söz konusu olur. Hesap açabilmeniz adına herhangi bir alt limit söz konusu olmaz. Her türlü tutarla hesap açılışı yapabilmeniz mümkün olur.

Turuncu Ekstra kampanyasından yararlanmanız durumunda, yukarıda da belirttiğimiz üzere %2 ek faiz oranından yararlanmanız söz konusu olur. ATM üzerinden para yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranları günlük işler. Gün içerisinde 17.00'dan önce para yatırmanız durumunda yatırdığınız para işlemeye başlar. 

ING Bank e-Vadeli Mevduat Başvurusu

ING Bank e-vadeli mevduat başvurusu yapabilmeniz adına ING Bank müşterisi olmanıza gerek kalmaz. Direkt olarak internet üzerinden, telefondan veya ATM üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün olur. ING Bank e-Vadeli Mevduat başvuru sayfası üzerinden yapmış olduğunuz başvurular neticesinde birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0 600 numaralı telefon vasıtasıyla da ING'nin müşteri hizmetleri üzerinden hesap açılışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler