Vakıfbank Kurban Bayramına özel kredi kampanyasını açıkladı! Oldukça düşük faiz oranı ve 60 ay vade!

Vakıfbank, Kurban Bayramına özel olarak duyurduğu kredi kampanyasıyla %0,86'lık faiz oranı ve 60 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
21 Temmuz 2020 Salı

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi sayesinde Kurban Bayramında acil nakit gerektiren ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Online kanallar başta olmak üzere birçok kanal üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir ve son derece uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank'ın sunmuş olduğu geniş vade imkanları sayesinde de aylık ödemelerinizi minimuma indirererek, bütçenizi zorlamadan kredinin geri ödemesini tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz kısa süre içerisinde yanıtlanırken, onay gelmesi durumunda ise saatler içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz.

 

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi faiz oranları vade tercihlerinize göre değişim gösterir. 36 ay altı ve üstü olmak üzere 2 farklı vade seçeneği mevcuttur. 36 ay vade seçeneği ile bu krediyi kullanmak isterseniz, %0,86'lık bir faiz oranından yararlanabilirsiniz. 36 ay üstü vade seçeneklerinden yararlanmak isterseniz de %0,88'lik bir faiz oranından söz konusu krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi skorunuza göre faiz oranlarının değişiklik gösterebilmesi de mümkündür. Vakıfbank üzerinden yapmış olduğunu başvuru sonucunda kredi skorunuz düşük, orta veya yüksekse, farklı farklı faiz oranları tarafınıza sunulur.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu 

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi başvurusu yapabilmek adına internet bankacılığı, şube, telefon bankacılığı ve SMS başvurusu gibi birçok kanaldan yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, BURAYA tıklayarak başvuru sayfasına ilerleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan Vakıfbank başvuru formunda sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekir.

Öte yandan telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapabilmek adına 0850 222 0 724 numaralı telefonu arayabilir ve başvuru menüsü üzerinden gerekli tuşlamaları yapıp, başvurunuzu onaya sunabilirsiniz. Telefonunuzu kullanarak diğer bir şekilde de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. SMS kanalıyla da başvurularınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. KREDI boşluk TC KIMLIK NO boşluk AYLIK GELİR şablonuna uygun bir şekilde SMS hazırlayıp, 5724'e göndererek SMS ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak; şubeler üzerinden de Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Herhangi bir Vakıfbank şubesine nüfus cüzdanınız ile giderek size en uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Vade Seçenekleri ve Aylık Geri Ödeme

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi vade seçenekleri 3 aydan başlar ve 60 aya kadar uzanır. Tercih ettiğiniz vade seçenekleri ve kredi tutarı doğrultusunda kredinizi kullanabilirsiniz. Söz konusu kredi ürününü minimum 3.000 TL ve maksimum 125.000 TL olarak kullanabilirsiniz. 50.000 TL'lik 36 ay vadeli bir %0,86'lık faiz oranına sahip kredi için aylık geri ödeme tutarı 1.669,91 TL'dir. Bu ücretin içerisinde kredi tahsis ücreti de yer alır. Söz konusu özelliklerdeki bir kredi için yıllık faiz oranı ise ,5235 olarak hesaplanır.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler