Yapı Kredi Bankasından Bedava Seyehat Kartı Adios

Yapı Kredi’nin bedavaya seyahat ettiren kartı adios ile kazanılan puanlar uçak yolculuklarının yanı sıra kara ve deniz ulaşımından araç kiralamaya, otelden tur paketi satın almaya kadar gezi ile...
29 Haziran 2014 Pazar 14:31


Adios Kart ile indirimden faydalanmanın keyfini sürmek mümkün. Yapı Kredi’nin bedava seyahat ettiren kartı Adios sahipleri bu yaz da Türkiye'nin güzel tatil beldelerindeki otel ve restoranlarda yüzde 10 oranında indirimden faydalanabiliyor. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, kart kullanıcıları, tatilcilerin gözde tatil beldeleri Çeşme,  Bodrum ve Göcek’te pek çok otel ve restoranda yüzde 10 indirim elde edebilecek.

İndirimler Tüm Harcamalarda Geçerli

Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, bankanın bedava seyahat ettiren kartı Adios ile kazanılan puanlar uçak yolculuklarının yanı sıra kara ve deniz ulaşımından araç kiralamaya, otel konaklamalarından tur paketi satın almaya kadar seyahat ile ilgili her türlü harcamada kullanılabiliyor. Worldcard’ın tüm özelliklerine sahip olan ve tüm kampanyalarından yararlanılabilen Adios ile günlük alışverişlerden ve kampanyalardan kazanılan puanlar seyahat için kullanıldığında 5 kata kadar daha değerli hale geliyor. Puanların yetmemesi durumunda ise Avanspuan kullanılabilirken, aile puanı uygulaması ile aile bireyleri arasında puanlar birleştirilerek çok daha kolay seyahat edilebiliyor.

Refakatçi bileti sayesinde kredi kartı ile satın alınmış bir biletle uçan Adios sahipleri, ikinci bilete yüzde 25 indirimli sahip olabiliyor. Bunların yanı sıra puanları ile aldıkları uçak biletleri için ayrıca alan vergisi ödemiyor. Kartın sağladığı fırsatlar bunlarla da sınırlı değil! 100 lira ve üzeri yurt dışı ve Duty Free alışverişlerinde taksit fırsatlarından da yararlanabilen Adios sahipleri, İstanbul Sabiha Gökçen Duty Free’de yaptıkları alışverişlerde ise yüzde 5 indirimden faydalanıyor.
Sezon ve yer kısıtlaması yaşamadan istedikleri havayolu ile seyahat edebilen Adios sahipleri uçak biletlerinde ücretsiz sunulan seyahat sigortası sayesinde güvenle seyahat ediyor ve vize işlemleri için gerekli olan sigorta poliçesini almalarına da gerek kalmıyor. Adios sahipleri Worldcard’ın tüm özelliklerine sahip oluyor ve Yapı Kredi bankasının kredi kartlarının tüm kampanyalarından da istifade edebiliyor. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler