Yapı Kredi'den kaçırılmayacak 3 ay ertelemeli Kurban Bayramı Kredisi kampanyası!

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi sayesinde 3 ay ertelemeli ve 60 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
25 Temmuz 2020 Cumartesi

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi sayesinde, Kurban Bayramı veya farklı konulardaki nakit ihtiyacınızı 3 ay ertemeli şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik kredi tutarını 60 ay vadeye bölerek, son derece kolay bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Diğer Kurban Bayramı ihtiyaç kredilerine göre maksimum kullanılabilecek kredi tutarı da Yapı Kredi Kurban Bayramı kredisinden oldukça yüksekken, söz konusu kredi hakkındaki tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları ortalama olarak ifade edilirse, %1,46 olarak görülebilir. Bu faiz oranı 50.000 TL'lik, 36 ay vadeli ve kredi skoru ne kötü ne de iyi olan bir tüketici için geçerlidir. Kredi skorunuz daha yüksekse, size özel belirlenen faiz oranı bir miktar daha düşüş gösterebilir. Bunun yanı sıra vade ve kredi tutarına göre de faiz oranlarının değişim gösterdiğini söylemek mümkündür.

Kredi tutarı biraz daha artarsa, oran %1,20 seviyelerine kadar çekilebilir. Ayrıca vade sayısının azalmasıyla birlikte oran bir miktar daha düşüş yaşar. Kredi skoru düşük olan bir tüketici için de vade sayısı ve kredi tutarı gibi etkenler sonucunda faiz oranının bir miktar daha yükselmesi söz konusu olabilir. Yapacağınız başvuru sonucunda size özel net faiz oranını öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra Yapı Kredi şubelerinden yaptığınız başvuru sonucunda faiz oranında biraz daha indirim alabilmeniz mümkün olabilir.

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi başvurusu yapabilmek adına internet kanalı başta olmak üzere diğer birçok kanalı kullanabilirsiniz. Kurban Bayramı kredisine başvurabilmek adına BURAYA tıklayabilir ve ilgili başvuru sayfasına ilerleyebilirsiniz. Ayrıca 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı telefonlar vasıtasıyla da telefon bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Telefon ve internet bankacılığının yanı sıra direkt olarak size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek, başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi Vade Seçenekleri

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi vade seçenekleri arasında 3 ay erteleme seçeneği, en çok dikkat çeken seçeneklerden biridir. Krediyi kullanıp, ödemesine 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi için belirlenen maksimum vade tutarı ise 60 aydır. Minimum olarak 3 ay vade ile bu krediyi kullanabilirsiniz. Krediyi 3 ay ertelemeniz durumunda ise 3 ay ertelemenin faiz ve masrafları da kredinizin toplam geri ödeme tutarını yatırılır.

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi Özellikleri

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi özellikleri hakkında bilgi sahibi olup, söz konusu krediyi daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Kurban Bayramı kredisi için kullanılabilecek minimum tutar 1.000 TL'dir. Bunun yanı sıra maksimum kullanılabilecek tutar ise 200.000 TL'dir. Eğer daha önce Yapı Kredi tarafından size ön onaylı bir kredi limiti belirtilmişse, bu limit dahilinde krediyi kullanabilirsiniz. Krediyi kullanırken, 3 ay ertemeli seçeneğini mutlaka seçemelisiniz veya şubeden yaptığınız başvurularda bu seçeneği belirtmelisiniz. Aksi halde kredi ödeme günü 30 gün sonra olarak otomatik bir şekilde belirlenir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Haberler